Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

JeriD POWRACA!!!


JeriD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich!!!
Powraca gracz, który zaczął przygodę na tym serwerze dokładnie 26.09.2015r. a zakończył ją 22.09.2018r po ponad półtora rocznej przerwie powraca na serwer pełen wspomnień.
Bardzo miło wbić na ten serwer znowu i co jakiś czas dostawać wiadomości, które pokazywały, że nie każdy o mnie zapomiał :). Niektórzy pamiętają mnie bo dostawali ode mnie prawka, muty itp. niektórzy pamiętają mnie z cudownej frakcji TSA, a inni po prostu z roli gracza na 4Life:4l:
Dzięki wszystkim, którzy do mnie napisali i zapewniam, że tak szybko teraz nie odejdę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, JeriD napisał:

Witam was wszystkich!!!
Powraca gracz, który zaczął przygodę na tym serwerze dokładnie 26.09.2015r. a zakończył ją 22.09.2018r po ponad półtora rocznej przerwie powraca na serwer pełen wspomnień.
Bardzo miło wbić na ten serwer znowu i co jakiś czas dostawać wiadomości, które pokazywały, że nie każdy o mnie zapomiał :). Niektórzy pamiętają mnie bo dostawali ode mnie prawka, muty itp. niektórzy pamiętają mnie z cudownej frakcji TSA, a inni po prostu z roli gracza na 4Life:4l:
Dzięki wszystkim, którzy do mnie napisali i zapewniam, że tak szybko teraz nie odejdę ;)

Chyba kiedyś mi nawet prawko dałeś ;D Siema znów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin