Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Amalyssek


ukashhh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Amalyssek
    Data i godzina zdarzenia: 02.05.2020 00:30
    Pełen opis sytuacji: Biegłem sobie po auto na domek bo miałem w garażu CJ'a. Funkcjonariusz Amalyssek zaczął do mnie strzelać, myślałem, że to gracz więc zacząłem uciekać. Po krótkiej chwili on trafił we mnie tazerem. Zabrał mnie do radiowozu i nic nie chciał wytłumaczyć, dlaczego mnie wziął czy mam jakies wpisy itp. Dopiero w połowie drogi do więzienia napisał, że bierze mnie za ostrzał SAPD. A żadnego ostrzału nie było, ja po prostu sobie biegłem na garaż. To już nie pierwsza taka sytuacja, dziś skarżyło się na niego wielu graczy, że np strzela do zbugowanego itp. Mam nadzieję, że ukaracie tego SAPD'a, ponieważ zabiera ludzi bezpodstawnie,  nie chce wytlumaczyc powodu zatrzymania i nie ma dowodów na to, że w niego strzelałem ponieważ tego nie zrobiłem. Totalne dno.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Niestety nie mam ale sprawa jest całkowicie jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Police Officer I Amalyssek.

Dnia drugiego maja o północy była akcja na strefie DM ponieważ uciekinier wjechał na ową strefe. Po jakimś czasie zauważyłem ciebie jak strzelałeś bezczelnie przez płot w moją stronę na Willow Field. Po chwili zniknąłeś mi z pola widzenia, ale również po następnej chwili zauważyłem ciebie jak biegałeś po strefie w okolicach ruin na Willow Field. Zgarnąłem ciebie do radiowozu i pobiegłem dalej w stronę strefy.

22 minuty temu, ukashhh napisał:

Zabrał mnie do radiowozu i nic nie chciał wytłumaczyć, dlaczego mnie wziął czy mam jakies wpisy itp. Dopiero w połowie drogi do więzienia napisał, że bierze mnie za ostrzał SAPD.

Po około 5 minutach wróciłem do radiowozu i przedstawiłem ci powód zatrzymania:

Spoiler

[2020-05-02 00:21:05] [Output] : Amalyssek [341]: Boro211569, 105m ukashhh 60m

2020-05-02 00:21:31] [Output] : ukashhh [579]: za co 60 minut?

[2020-05-02 00:21:49] [Output] : Amalyssek [341]: Za ostrzał.

 

Tutaj znowu pytałeś w trakcie transportu do więzienia:

Spoiler

[2020-05-02 00:28:00] [Output] : ukashhh [579]: Powiedz dlaczego mnie bierzesz do więzienia

[2020-05-02 00:28:08] [Output] : Amalyssek [341]: 60m za ostrzał.

Ode mnie raczej wszystko, czekam na odzew zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odemnie nie wszystko, 

Nie strzelałem bezszczelnie bez płot, nie biegałem po strefie  Wilków Field, dlaczego? 

Poniewaz mnie tam wcześniej nie było. Co ty myślisz, że ja sam na DM byłem i nikt inny nie miał do niego dostępu? 

Tak jak napisałem prosto z tp biegłem w stronę domku cj by wziąć auto i udać się spowrotem do swojej pracy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze..

7 minut temu, ukashhh napisał:

Nie strzelałem bezszczelnie bez płot, nie biegałem po strefie  Wilków Field, dlaczego? 

Poniewaz mnie tam wcześniej nie było. Co ty myślisz, że ja sam na DM byłem i nikt inny nie miał do niego dostępu? 

Tak jak napisałem prosto z tp biegłem w stronę domku cj by wziąć auto i udać się spowrotem do swojej pracy. 

Zostałeś postrzelony z tasera na dzielnicy Willow Field i akurat miałeś chęć zabrania pojazdu jak był pościg na DM, interesujące..

7 minut temu, ukashhh napisał:

A propo tego, że mnie niby wcześniej mnie widziałeś. Masz jakiś dowód? Bardzo chce siebie zobaczyć za tym płotem z moim id i nickiem. 

To ty potrzebujesz dowodu na to, że nie strzelałeś a nie ja. Ale.. No tak! Przecież ty nagrywałeś! Proszę przedstaw mi swoje nagranie:

Spoiler

2020-05-02 00:34:04] [Output] : << ukashhh [67]: mam ci nagranie wysłac

[2020-05-02 00:34:10] [Output] : << ukashhh [67]: całą gre nagrywam

[2020-05-02 00:34:18] [Output] : << ukashhh [67]: i wyraznie widac jak biegne po auto

[2020-05-02 00:34:55] [Output] : ukashhh [67]: ja mam wyraznie nagrane jak biegne 

 

9 minut temu, ukashhh napisał:

Może byłem w dwóch miejscach na raz? 

Na giełdzie LV i na dm jak strzelałem do ciebie. Wariacie nie idzie ci to kłamanie. 

Twoje nagranie pokaże, czy byłeś na giełdzie czy na strefie DM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wreszcie widziałeś mnie jak do ciebie strzelałem zza płotu czy nie? 

Zostałem Postrzelony ponieważ bieglem w swoją stronę nie wiedząc że jest pościg... 

Nagrania automatycznie usuwają mi się po 10 minutach od ich zakończenia,nie wiedziałem że dojdzie do skargi  więc nici z nagrań ale później mogę Ci podać logi o której gdzie byłem i ci udowodnię że na siłę probójesz potwierdzić  swoją nieprawdziwą wersję. 

Edytowane przez ukashhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin