Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[PROPOZYCJA] - Emblematy ekipy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj XQ przychodzę do Ciebie z propozycją - Emblematów ekipy.
Na czym by to polegało? Jak można zauważyć - niektóre z frakcji/ biznesów na swoich bazach posiadają umieszczone loga na np. ścianach - przykład:
- Redakcja;
- Studio;
- SAMD.

Co gdyby wprowadzić takie urozmaicenie do Organizacji? W duży sposób ułatwiłoby to rozpoznawanie baz oraz identyfikację Organizacji.
Wymagania do posiadania owego emblematu to: Rok istnienia Organizacji, koszt dodania: 100k.
Organizacje które sprzedawały by bazy z emblematem bez wniosku o jego usunięcie byłyby srogo karane.

Edytowane przez QumiK^,^
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
  • Starszy Administrator
Napisano (edytowane)

Witam, przepraszam, że się wypowiem. Jako lider dłużej istniejącej organizacji (myślę, że 6 miesięcy to też trochę czasu) sam myślałem nad podobnym pomysłem. Moja wizja tego była trochę inna. Sam dodatek jest bardzo dobrą opcją, gdyż nie raz ludzie przychodzą pod nieruchomość organizacji zadając pytania "cóż to za organizacja". Moim zamysłem na coś podobnego, było dodanie małego informacyjnego punktu jak na zdjęciu poniżej.
fIvf2gH.jpg

Informator miałby zawarty tekst przykładowo o nazwie organizacji. Oczywiście otrzymanie takiego dodatku wiązałoby się też z wysokimi wymaganiami jak autor całego tematu wspomniał. Jednak wydaje mi się, że w przypadku takiego informatora staż organizacji 6 miesięcy by wystarczył. Koszt takiego czegoś mógłby wahać się od 30000PLN do 50000PLN. Oczywiście to tylko mój pomysł jaki planowałem zaproponować i wszystko zależy od opiekuna organizacji.
Jeżeli chodzi o sam pomysł autora postu, jest on bardzo dobry i chętnie ujrzałbym coś podobnego na serwerze.

Edytowane przez Bilu.
Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej jestem za wprowadzeniem tego na serwer, gdyż tak jak kolega wyżej pisał gracze często pytają się jaka tu jest organizacja, a gdy zobaczą na budynku logo od razu będą mieli odpowiedź, no i oczywiście będzie to fajny dodatek. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator RCON
Napisano (edytowane)

Jako lider Thug 4 Life, czyli jednej z najstarszych i najbardziej prestiżowych organizacji, uważam, że to świetny pomysł i bardzo chętnie bym coś takiego zobaczył. 

Już nie jestem, zejdzcie ze mnie ludzie, proszę

Edytowane przez japkooo.
Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności