Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Aksiu - oskarżony przez bmit


BmitTheLost<3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: Aksiu
    Data i godzina zdarzenia: 17.48 11.05.2020
    Pełen opis sytuacji: Wszedłem na serwer 4life jadę sobie na nową prace kurier w mieście Los Santos gdy chciałem wjechać przez główną bramę Pan Aksiu podbiegł do mnie i bez żadnego ostrzeżenia zaczą we mnie celować ja się zatrzymałem oczekując na odpowiedź ze strony oskarżonego, że wyjaśni dlaczego we mnie mierzy, lecz Pan Aksiu zaczął w tym właśnie momencie strzelać w wyniku czego opona w moim pojeździe została uszkodzona po czym sam zostałem zabity.  Było to celowe demolowanie pojazdu bez obowiązkowego ostrzeżenia ze strony Funkcjonariusza. Liczę na odszkodowanie po przez zwrot gotówki za poniesione szkody.
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/MkaCgll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podczas zabezpieczania dostałem ostrzeżenie od innego funkcjonariusza, że ktoś wjeżdża na teren firmy kurierskiej. Było mówione, że wjazd na teren pracy mają TYLKO kurierzy. Wjazd na teren pracy był  zabroniony dla pojazdów prywatnych. Chyba oczywiste? Spytacie pewnie dlaczego wjazd nie był zamknięty przed osobami z zewnątrz? Odpowiedź jest prosta, aby kurierzy mogli wyjeżdżać szybko i nie tamować jednego wjazdu. W dodatku co widać na nagraniu trzymam w dłoni paralizator, którym nie da się zabić, a więc nie zginąłeś z mojej dłoni.

                                                                                                                                                                                                                                        Pozdrawiam, Police Officer III, Aksiu.

Edytowane przez Aksiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin