Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News Wywiad z Supporterem Shaane


PAWELOVSKI.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gUNp1vg.png


Witam, z tej strony Starszy Redaktor @PAWELOVSKI. W dzisiejszym dniu przychodzę do was z wywiadem @Shaane. Życzę miłego czytania.


 

P: Cześć, @Shaane chciałbyś udzielić mi odpowiedzi na parę pytań?

S: Tak, proszę pytać.

P: Więc na sam początek opowiedz czytelnikom coś o sobie.

S: Mam na imię Bartosz, w Styczniu skończyłem 17 lat. Pochodzę z województwa łódzkiego, a dokładnie z okolic Piotrkowa Trybunalskiego. Jestem osobą miłą, sympatyczną oraz pomysłową, którą lubi czasami trochę się pośmiać. Uczęszczam do 1 klasy Technikum o profilu Technik-Informatyk, ale zastanawiam się, czy będę chciał wiązać swoją przyszłość z tym kierunkiem. Lubię pojeździć na rowerze, pograć piłkę nożną, ręczną oraz jak jest okazja to w siatkówkę.

P: Miło mi Ciebie poznać Bartku. Czy któryś ze sportów towarzyszy Ci na co dzień?

S: Wiesz co, z tymi sportami to tak nie za bardzo. Zwykle gram w nie sporadycznie, jak jest okazja to wychodzę grać w piłkę nożną z kolegami. Z siatkówką jest w sumie podobnie, zwykle gram w nią na jakiś imprezach, które są organizowane na wsi, w której mieszkam. Piłkę ręczną staram się codziennie trenować razem z moją mamą, wychodzę na dwór trochę porzucać oraz poćwiczyć.

P: Ciekawie. A możesz powiedzieć nam jak rozpoczęłeś swoją rozgrywkę ma Multi Theft Auto?

S: Swoją rozgrywkę na Multi Theft Auto rozpocząłem w około 2015 roku. Wtedy zaczynałem z multiplayer'em, wcześniej grałem na SAMPie, ale była to dość krótka przygoda. Na platformie MTA zaczynałem od serwerów Freeroam, np. JBB, na którym można było fajnie się pobawić i był to serwer bardziej przystosowany pod Driftowanie. Po serwerach Freeroam przeszedłem na serwery DayZ, trochę na nich pograłem, ale też nie za dużo. No i w końcu trafiłem na 4Life'a, na którym gram do dzisiaj i w końcu spełniłem swoje serwerowe "marzenie" - Dołączyłem do administracji serwera.

P: Możesz coś więcej opowiedzieć o 4Life? Jak wyglądał twój początek itd.

S: Mój początek na serwerze wyglądał chyba tak, jak każdego początkującego gracza. Wszedłem na serwer, wezwałem Taxi i pojechałem do Szkoły Jazdy zdać prawo jazdy. Potem poszedłem zarobić swoje pierwsze pieniądze, wybrałem Magazyn, który jeszcze w czasach kiedy zaczynałem, był w Bayside Marina. Zarobiłem swoje pierwsze pieniądze i starałem się kupić swoje pierwsze auto, o dziwo nie był to żaden Perennial czy Mannana, ale był to Picador - mój pierwszy pojazd na serwerze. Bardzo lubiłem to auto i nadal lubię, jest ono po prostu fajne. Po tym, jak zrobiłem wszystko co potrzeba, napisałem podanie do frakcji, padło na SAPD. Była to moja pierwsza frakcja na serwerze, w której spędziłem około 1,5 roku. Awansowałem ze stopnia na stopień, aż w końcu znudziło mi się i zaczynałem spadać coraz niżej przez swoje odejścia. Jakiś czas potem, napisałem podanie do frakcji TSA, w której przegrałem około 2-3 miesięcy. Teraz będę starał się do niej wrócić, ponieważ brakuje mi trochę tych żółtych Taksówek. Aktualnie na 4Life'ie mam około 800 tysięcy majątku oraz Dom na Prickle Pine, LV. Jest to domek 3D. I tak prezentuje się w skrócie moja historia z serwerem.

P: Mógłbyś coś więcej opowiedzień czytelnikom o frakcji SAPD?

S: Frakcja SAPD, co ja mogę o niej powiedzieć? Mam z nią dużo wspomnień, tam poznałem swoich pierwszych kolegów, z którymi do dzisiaj spędzam czas na serwerze, jak i poza nim, pościgi, akcje RP i inne bardzo fajne rzeczy. Ogólnie frakcja, jak czasami obserwuje, myślę, że nadal trzyma się tak dobrze, jak za czasów, kiedy ja tam byłem. Zarząd we frakcji spełnia swoją funkcję, Pracownicy z resztą też. Była to moja pierwsza frakcja na serwerze, więc to z nią, jak napisałem wyżej miałem, najwięcej fajnych wspomnień. Aktualnie trwa rekrutacja w ich szeregi, polecam, na prawdę warto napisać do nich podanie, bo frakcja jest bardzo fajna i rola Policjanta może się wam (może nie każdemu) spodobać. 

P: Super! Jak też wspomniałeś jesteś supporterem  na serwerze. Powiedz nam jakie wiążą się z tą rangą przyjemności oraz obowiązki.

S: Najważniejszym z obowiązków Support'a jest Pomoc graczom, ponieważ każdy gracz potrzebuje pomocy, gdy sami nie dają rady pomóc sobie sami, potrzebują nas. Cały czas wpływają do nas raporty o różnych sytuacjach, np. dachowanie, zblokowanie się w teksturach oraz innych sytuacji, w których tylko My możemy coś pomóc jak najszybciej. A przyjemności związane z tą rangą to myślę, że będą to w większości eventy dla graczy. Gracze bardzo lubią eventy i chętnie w nich zawsze uczestniczą. Na randze też można sobie pomagać jetpack'iem oraz różnymi teleportami w różne miejsca.

P: Dobrze. Wiemy, że udało Ci się osiągnąć frakcje, suportera, A co powiesz o swoim majątku jak to dzisiaj wygląda?

S: Aktualnie mój cały majątek będzie wynosił około 800 tysięcy. Posiadam parę pojazdów, są to m.in. Premier 1.2 Combi, Manana 1.4 cabrio, Faggio 1.4 oraz Greenwood 1.4. Mieszkam aktualnie na Prickle Pine, LV w Domku 3D. Jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś droższego pojazdu, najbardziej interesuje mnie aktualnie jakieś fajne Elegy 2.0-2.2 na lampkach. Mam na ten cel około 750 tysięcy i myślę, że jakieś fajne autko do tej ceny na pewno w niedługim czasie znajdę.

P: Całkiem skromnie. Masz w planach jakieś cele które chciałbyś zrealizować z serwerem?

S: Aktualnie takich dalszych planów związanych z serwerem nie mam, ale może kiedyś przyjdzie coś do głowy i będę próbował to zrealizować.

P: Rozumiem, powoli będziemy przechodzić do końca wywiad, chciałbyś może kogoś pozdrowić?

S: Chciałbym pozdrowić cały kanał na Mumblu - Chupa Chups oraz kolegę, na którego zawsze można liczyć@Hinox.

P: Również pozdrawiam oraz dziękuje Ci za udzielenie mi miłego wywiadu.

S: Dziękuję za wywiad.

 

vsWei3Y.jpg

khYxxqq.jpg


 

Dla Redakcji 4Life News. Wykonał Starszy Redaktor @PAWELOVSKI

Edytowane przez PAWELOVSKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator

I to mi się podoba,  sensowne i przede wszystkim dłuższe wypowiedzi,  miło było poznać.  Świetna robota!  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin