Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4 Life News - Wywiad z kryha22


ziomtrio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

maGnqqa.png


 

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Z tej strony Redaktor  @ziomtrio dziś przychodzę do was z wywiadem @kryha22. Zapraszam do czytania!

1EKlYvc.png

 


z - ziomtrio
k - kryha22
ziomtrio: Witaj kryha22. Czy zechcesz odpowiedziec na kilka pytanek? 
kryha22: Cześć, pewnie z miłą chęcią odpowiem.

ziomtrio: O to bardzo fajnie! Może na początek się przedstawisz?
kryha22: Mam na imię Krystian, urodziłem się 22 kwietnia 2002 roku co oznacza, że nie dawno stałem się pełnoletni. Mieszkam na Podlasiu w dość dużym mieście i uczęszczam do drugiej klasy w technikum na profilu Technika Pojazdów Samochodowych. Jestem osobą miłą dla innych i bardzo lubię zawierać nowe znajomości.

ziomtrio: Miło mi ciebie poznać. Może opowiesz co lubisz robić w wolnym czasie?
kryha22: Jest to dość ciężkie pytanie bo robię naprawdę wiele rzeczy. Zacznijmy od jazdy na rowerze, uwielbiam wyjechać z kolegami w tak zwanego tripa i wyjechać rowerem poza granice naszego miasta, nigdy nie wiemy gdzie nas poniesie. Kocham słuchać muzyki, naprawdę potrafię spędzić godziny na słuchaniu moich ulubionych artystów, co do moich faworytów to jednymi z nich są Travis Scoot, Ski Mask oraz yung lean. Bardzo lubię pływać co prawda nigdy tego nie robiłem profesjonalnie ale potrafię przepłynąć całkiem spore dystanse. Odkąd wróciłem na 4Life'a spędzam tam dość sporą cześć moich dni. Wcale mi się nie nudzi, bo takich pytań dostaję masę. Od początku mojego powrotu na serwer w głowie siedziała mi myśl o spróbowaniu nagrywania z naszego serwera. Wahałem się, byłem dość średnio nastawiony do tego, wiedziałem, że muszę robić coś oryginalnego by móc piąć się w górę z subskrypcjami, jak widać się to poniekąd udało bo na dzień dzisiejszy mam 1100 subskrypcji.

ziomtrio: Grasz może w coś jeszcze oprócz GTA SA?
kryha22: Pewnie, zazwyczaj są to takie tytuły jak: LoL, CS:GO, Minecraft bądź Rocket League.

ziomtrio: Może opowiesz z skąd  wziął się twój nick kryha22?
kryha22: Szczerze mówiąc to sam nie wiem. Jeszcze kiedyś za czasów gdy miałem 12 - 13 lat grałem w Minecrafta, jak w życiu każdego prawdziwego mężczyzny nadchodzi moment  wybrania swojego pierwszego nicku, 12 letni Krystian stanął przed ciężkim wyborem. Po długich namysłach wyszło "krycha22" grałem na tym nicku przez jakieś 2 lata, aż pewnego dnia wstałem i pomyślałem, że będę się wyróżniał spośród wszystkich Krystianów i ustawiłem nick "kryha22". Na tym nicku gram do dziś i myślę, że szybko go nie zmienię.

ziomtrio: Jaki jest twój obecny majątek?
kryha22: Akurat co do majątku, nie jestem zadowolony bo od początku mojej gry na 4life na moim koncie uzbierałem okolice 1 miliona. Najcenniejszą rzeczą którą posiadam jest Bullet 2,0 na lampkach.

ziomtrio: Ile godzin przegrałeś na serwerze? Nie żałujesz tych spędzony godzin?
kryha22: Na dzień dzisiejszy na serwerze posiadam 425 godzin, nie mnie to oceniać czy to jest dużo, według mnie nie. Spędzonych godzin nigdy nie będę żałował, ponieważ spotkałem oraz poznałem tutaj masę wspaniałych osób i zawsze pozostaną mi świetne wspomnienia, nie planuję odejść więc mam nadzieję, że tych wspomnień się jeszcze nazbiera.

ziomtrio: Należysz do organizacji  BloodHomies w której jesteś liderem. Możesz powiedzieć nieco więcej o tej organizacji?
kryha22: Tak, jestem liderem nowo powstałej organizacji BloodHomies. Sam pomysł powstania mojej organizacji podsunęli mi widzowie na pewnym streamie, Od razu zaświeciła mi się lampka w głowie i wiedziałem, że to wspaniały pomysł. Nazwa organizacji to BloodHomies co z angielskiego znaczy "Krwawe Ziomki". Na początku wraz z V-Liderem @MAAATI którego serdecznie pozdrawiam szacowaliśmy, że będzie tam raptem kilka osób, na dzień dzisiejszy tych osób mamy ponad 30! Rozwijamy się powoli i nabieramy członków. Powiem wam, że bycie liderem organizacji to naprawdę ciężka sprawa ale jest naprawdę przyjemna!
Vy2RM2W.png
ziomtrio: Czy należałeś do jakiejś frakcji ?
kryha22: Niestety na 4life nie, starałem się o posadę w takich frakcjach jak: TSA, SAMD oraz SAPD. Co prawda od zawsze byłem wielbicielem SAPD. I dziś w rekrutacji majowej również będę się starał o posadę Cadeta w SAPD. Bardzo chciałbym dołączyć do frakcji na naszym serwerze, uważam, że każda frakcja jest naprawdę rozwinięta.

ziomtrio: Według ciebie jakie były początki na serwerze łatwe czy trudne? 
kryha22: Wiadomo, każdy miał inne początki, mój nie był wcale taki trudny bo kopalnię wbiłem w niecałe 2 dni. Na samym starcie pożyczyłem pieniądze na premium+ po czym szybko zawitałem na magazynie gdzie wbiłem kopalnie, potem już tylko z górki.

ziomtrio: Jako, iż jesteś youtuberem, który posiada na swoim kanale ponad 1.1 tys. subskrypcji. Może opowiesz jak wyglądały twoje początki na youtube,co obecnie nagrywasz?
kryha22: Początki na YouTube były w przeciwieństwie do początków na 4life bardzo ciężkie. w 2013 założyłem kanał który nosił nazwę SeeeQ był to pierwszy lepszy nic z google po wpisaniu "fajne nicki na yt". Tam nagrywałem amatorsko filmiki z Minecrafta które osiągały maksymalnie po 10 wyświetleń, zniechęciło mnie to do dalszej "kariery" na YouTube. Po 4 latach wróciłem, ponownie z Minecraftem ale były to jednak streamy, przyjęły się o niebo lepiej ale dalej nie było to dużo. Minecrafta streamowałem przez ponad rok i ponownie musiałem sobie zrobić przerwę. I tak dochodzimy do roku 2019, rok w którym postanowiłem nagrać pierwszy film z jakiegoś pseudola. O dziwo przyjął się naprawdę dobrze jak na amatorski film, kontynuowałem dalej nagrywanie i każdy filmik miał coraz większe zasięgi. I tak dochodzimy do roku 2020 w którym powróciłem na serwer 4life, do tego serwera zawsze mnie ciągło. Pierwszy odcinek pojawił się 16 lutego - wtedy tak naprawdę zacząłem interesować się YouTube'em na poważnie. Na dzień dzisiejszy zabrałem 1100 subskrypcji co jest dla mnie ogromną liczbą, jendak nie ukrywam, że chciałbym się piąć w górę. Teraz nagrywam 4life, jak mówiłem wyżej, nie nudzi mi się więc będę to kontynuował.

ziomtrio: Co chciałbyś osiągnąć jeszcze na serwerze? Masz jakieś marzenia?
kryha22: Pewnie, że tak. Marzeń na serwerze posiadam naprawdę dużo jednak nie będę wymawiał wszystkich. Chciałbym bardzo mieć  tunera, jest to raczej moje główne marzenie. Jeżeli chodzi o pojazdy to jest ich również masa, jednak Rancher Long i Turismo są moimi faworytami.

ziomtrio: Życzę Ci oczywiście powodzenia w dążeniu do spełnienia tych celów.
kryha22: Dziękuję serdecznie.

ziomtrio: Zbliżamy się powoli do końca naszej rozmowy. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
kryha22: Pozdrawiam całą organizację BloodHomies, wszystkich czytelników i całą  Redakcję Prasową 4Life News.

ziomtrio: Również bardzo serdecznie pozdrawiam oraz dziękuję za rozmowę!


Wykonał  Redaktor @ziomtriodla Redakcji 4Life News.

Edytowane przez ziomtrio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin