Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Problem Z pobieraniem.


Sernik*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak wiecie jest GTA V za FREE ale niestety mam drewniany internet i długo to się pobiera. Czy można te pliki które już pobrałem gdzieś zapisać abym nie musiał od nowa tego pobierać?

Już miałem sytuacje że pobrałem 50 GB zatrzymałem pobieranie i wyłączyłem PC. Gdy wszedłem spowrotem miałem na nowo do pobrania 94 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hybris napisał:

U mnie się zapisało normalnie, może to jakiś błąd epic bo w końcu te serwery się ostatnio ledwo trzymały.

Wcześniej jeszcze raz specjalnie spróbowałem pobrac 500 mb i wyłączyłem launcher włączyłem ponownie i to się zapisało :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój chodził kiedyś z 4-5 dni bez przerwy i nic się nie stanęło.

Co do zapisywania to hmm... Jeżeli działa to tak jak myślę to możesz zapauzować pobieranie i iść do folderu gdzie to jest oraz przenieść gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuacje, tylko pobierałem przez rockstar launchera, i jak pauzowałem i wznawiałem kilka GB znikało, tak samo miałem z internetem i pobierałem je chyba z tydzień. Polecam zostawić kompa w nocy żeby sie zainstalowało, albo na cały dzień.

Edytowane przez AnonimeczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin