Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

GTA V na Epic Games


Jacob112
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę bo szukałem już naprawdę wszędzie i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi związanej z moim problemem. A jeżeli ktoś zna odpowiedź to myślę, że inni jeżeli też będą mieli taki problem skorzystają.

Witam, tak jak zapewne wiele osób także skusiłem się na darmowe GTA V ze sklepy Epic Games. GTA pobrało się bez problemu, bez żadnych większych opóźnień. Gdy wchodzę w bibliotekę Epic Games i uruchamiam GTA jest proszony o zalogowanie się do Social Clubu. Gdy próbuję to zrobić po każdym kliknięciu w aplikacji Social Club otwiera mi nowa karta w przeglądarce z jakąś  reklamą, (mam AdBlocka i nie pomaga) przez co nie mogę się zalogować i zagrać w GTA. Czy ktoś jeszcze ma taki sam problem? I czy ktoś wie jak mi pomóc? 

Edytowane przez Jacob112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin