Witam!Dawno nic tu nie wrzucałem, więc czas to zmienićOstatnimi czasy mam co raz większą ochotę na tworzenie aut, więc chciałbym wam przedstawić 2 z nich:
(niektórzy mogli już je widzieć wcześniej w moich statusach ) Annis Elegy (Pomysłodawca - @Avenged ) (Warianty - klatka)
Pfister Comet(Pomysłodawca - @Ecstasy ) (Warianty - wersja cabrio - zamknięty oraz otwarty dach/wersja całkowicie zabudowana/wersja zabudowana z szyber dachem - otwarty/zamknięty)
Aktualnie jestem te