Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

koxu1819

REGULAMIN organizacji Dark Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

xFoqMFH.png

 

Regulamin organizacji Dark Eagle


Regulamin dotyczący organizacji
§1. Każdy członek organizacji musi posiadać co najmniej 1000 LP oraz 100 godzin przegranych na serwerze 4Life oraz discord'a.

§2. Łamanie regulaminu przez członka skutkuje następującymi konsekwencjami: Karą pieniężną, ostrzeżeniem, wydaleniem z organizacji lub w ostateczności czarną listą.
§3. Każdy ma obowiązek stosować się do poleceń zarządu organizacji.
§4. Do organizacji można dostać się poprzez rekrutacje na forum/ w grze. Możliwe są wyjątki które robi zarząd oraz główny zarząd organizacji
§5. Czat organizacji jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla jej członków, zabrania się wynoszenie informacji z czatu, skutkuje to wydaleniem i czarną listą - tyczy się również Discorda. Tyczy się to również haseł do forum jak i mumble. Odchodzisz=usuwasz wszystkie hasła związane z Dark Eagle.
§6.Zakazuje się dodawania osób z poza organizacji na naszego Discorda, takie sytuacje będą skutkowały wydaleniem i czarną listą.
§7.Na czacie organizacji obowiązuje pełna kultura, wiadomo czasem komuś się coś wymsknie, jednak pamiętajmy że jesteśmy jednością. Jednocześnie tak zwane "konfienie" w stronę innych członków organizacji będzie surowo karane.
§8.Jeżeli członek organizacji otrzyma karę serwerową w postaci Bana na okres minimum 7 dni, i nie zostanie odbanowany, zostanie automatycznie wydalony z organizacji ~Są wyjątki.
§9.Członkowie zarządu zastrzegają sobie prawa do wprowadzenia zmian w regulaminie o każdej porze dnia i nocy.

§10. Każdy członek organizacji który jest w organizacji zobowiązany jest płacić cotygodniowe składki w wysokości 500PLN na konto organizacji. Sprawdzane jest to co tydzień w niedziele po godzinie 20.00(czasem nawet później- na korzyść członków)

§11. Zakazuje się robieni sobie z bazy organizacyjnej "hotelu"(np. zwożenia swojej kolekcji aut nie będących w organizacji)

§12. Jeśli przeczytałeś/aś regulamin wspomnij o orle w rekrutacji.(możesz napisać zapoznałem się z orłami albo coś w tym stylu)

§13. Zarząd oraz Główny zarząd nie musi uzupełniać niektórych ogłoszeń na forum- od tego jest też discord


Regulamin dotyczący urlopów oraz odejść
§14. Każdy członek organizacji ma prawo do urlopu o długości dokładnie czternastu (14)dni, wystarczy zgłosić to w odpowiednim dziale na organizacyjnym Discordzie.
§15. Każdy członek organizacji po powrocie z urlopu musi to zgłosić do zarządu.
§16. Każdy członek organizacji który odejdzie z niej bez wcześniejszego poinformowania zarządu w odpowiednim dziale na Discordzie zostanie wpisany na czarną listę organizacji.
§17. Każda osoba dołączająca do organizacji ma prawo odejść po min. 7 dniach, wcześniejsze odejście będzie skutkować czarną listą.


Regulamin dotyczący pojazdów
§18 Każdy pojazd zabrany z bazy, po skończonej jeździe ma zostać naprawiony w 100%(karoseria też), zatankowany minimum aby pasek paliwa był zielony, jeśli posiada LPG to mają być minimum 3 kropki(tankowanie nie tyczy się pojazdów których wartość nie przekracza 10k) oraz ma być ostawiony na baze w to samo miejsce z którego został zabrany, jeśli nie mielibyście czasu, bądź musielibyście nagle wyjść musicie zgłosić to na odpowiednim kanale Discord
§19. Porzucenie pojazdu organizacyjnego bez podania powodu w odpowiednim dziale na Discordzie, skutkuje karą grzywny bądź minusem.
§20.Użytkowanie pojazdu w celu ucieczki przed serwerową frakcją Policją - (San Andreas Police Department) jest dozwolone, o ile samochód nie trafi na parking policyjny. Jeżeli już tam trafi, obowiązkiem jest wyciągnięcie pojazdu oraz naprawienie go i odstawienie na miejsce z którego został zabrany przed rozpoczęciem jazdy w ciągu 24h.
§21. Zakazuje się ustawiania pojazdów na giełdzie, które są jednocześnie pojazdami organizacyjnymi - w takich sytuacjach prosimy abyście odpisywali swoje pojazdy.
§22.Zakazuje się trzymania pojazdów organizacyjnych (które to WY przepisaliście) pod własnym domkiem, od tego jest baza. Jeżeli już tak musicie to prosimy abyście odpisywali takie pojazdy - możliwe są wyjątki po ustaleniu wszystkiego z zarządem organizacji.
§23.Zakazuje się odejścia z organizacji bez odpisania pijazdu!


Autorzy regulaminu:
@karolx123(był on twórcą wielu innych wątków, które pozwolił wykorzystać)
 
Regulamin podpisali:
zmd9HjK.png
JuT9OUK.png
Edytowane przez koxu1819

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności