Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na SAPD - oskarżony przez TheZAZ


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Zdrowy
Nick: TheZAZ
Serial: A0C5630B8C98D660FE3E51215EAF7042
Przynależność do frakcji: -
Opis sytuacji: Nie będę się rozwodzić więc powiem to prosto i zwięźle. Sytuacja wyglądała z mojej perspektywy następująco. Grałem na serwerze już od od dobrych 3 miesięcy regularnie nic się nie działo niezwykłego, kilka dni po powrocie na serwer postanowiłem powrócić do frakcji SAPD i tak o to się stało. Zostałem przyjęty ponownie na stopień Police Officera I, wszystko działo się bez problemów. Dzisiejszego dnia stała się sytuacja, która wzbudziła we mnie totalnie mieszane emocje. Postanowiłem jak zawsze z nudów sprawdzić Discorda. Włączyłem telefon i zobaczyłem na pasku powiadomień powiadomienie o moim wydaleniu. Totalnie nie mam pojęcia za co, ale to później. Natychmiast poszedłem sprawdzić forum i nie myliłem się mój nick pojawił się na czarnej liście. Od razu napisałem do jednego z członków zarządu SAPD @deluXe żeby dostarczył mi dowodów i zaznajomił mnie co to było, co rzekomo "wyniosłem z Discorda frakcyjnego". Niestety owych dowodów popierających słowa z ogłoszenia nie uzyskałem i zostałem pozostawiony w niewiedzy. Wielu może pomyśleć, że próbuję zgrywać głupa i udaję, że nic nie wiem lecz zapewniam iż nie mam pojęcia o żadnym wynoszeniu. Dążę do tego, iż chciałbym uzyskać jakieś dowody lub słowa poparcia tego co napisał w ogłoszeniach zarząd SAPD. Jeżeli się okażę, że KIEDYŚ poślizgnęła mi się noga to jedno wiem - nie można nikomu ufać.
Dowody: Police Officer II @TheZAZ zostaje wydalony z frakcji oraz wpisany na czarną listę BMA z powodu wynoszenia poufnych informacji
Świadkowie: -

Edytowane przez TheZAZ
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

Dowody zostały przedstawione do wglądu dla Komisji Spraw Frakcyjnych, z których wynika, iż jest Pan winny zarzucanemu panu działania na niekorzyść frakcji.

Osoba, która Pana oskarżyła i dostarczyła dowody na Pańską osobę, życzy być anonimowa, i za uzgodnieniem z Administratorem RCON @hoopak postanowiliśmy, iż dowody nie mogą zostać Panu przedstawione między innymi z powodu anonimowości i bezpieczeństwa osoby składającej na Pana oskarżenie. Również decyzją Komisji Spraw Frakcyjnych zostaje Pan umieszczony na Czarnej Liście KSF.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin