Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Vincent E30!!! Wyjątkowe auto, koniecznie zajrzyj!


DeltaRon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Model: Vincent E30

Pojemność silnika: 2.0

Przebieg: 3200 km

Usterki: Igła

Cena: 220 tysięcy do negocjacji! 

ID: 1307 (4 na serwerze)

Kolor: Biały (Inny niż wszystkie białe kolory)

Tuning: Hydraulika, światła na zderzaku, felgi, wydech, zielony licznik,  LPG 50L, ogranicznik, cb, dwa kluczyki!, nowy silnik 2.0!

Kolor świateł: Normalne

SS'y:

Q4ZQG6O.jpg

 

tE1n3Jt.jpg

 

ejNJ6xw.jpg

 

j5WK6Ak.png

(zamiast "2" powinno być "2.0" ale cóż.. jest to jedyne takie auto z takim silnikiem i jest to zbugowane :P)

 

GcFNKpr.png

 

 

 

Krótka historia auta:

Dostałem go od mojego przyjaciela Limitlessa, miał on wtedy felgi oraz podtlenek LPG 50L. Po tym jak go otrzymałem chciałem aby to było auto do jazdy. Przez jakiś miesiąc jeździł na stockowych felgach. Jakiś czas temu  tchnęło mnie aby przerobić go... no i się zaczęło...

Pierwsze co to wleciały felgi, światełka na przód, hydraulika, ogranicznik, cb, końcówka wydechu i inne bzdery.. Następnie został zmieniony licznik na kolor zielony! W takim stanie jeździł przez kilka tygodni aż nadszedł ten moment... silnik 1.6 został zmieniony na 1.9 jednakże ten był mało atrakcyjny i pod maskę wleciał silnik 2.0... To był ten moment w którym samochód naprawdę dostał życie.. Osiąga 155 km/h, jest najszybszym vincentem na serwerze. Specjalnie dla tego samochodu zrobiłem podmiankę dzięki czemu samochód ten wygląda cudownie (według mnie)... W między czasie został dorobiony drugi kluczyk (który ze względu na pojemność silnika również kosztował sporo). Lakier był zmieniany dziesiątki razy ale w końcu został nie typowy biały..

Nad samochodem spędziłem naprawdę dużo czasu, pochłonął mnie masę pieniędzy oraz nerwów... Jest nie powtarzalny, drugiego takiego nie ma, jeżeli szukasz rodzynka no to właśnie masz okazję! Z bólem serca wystawiam ten samochód, ale czas na kolejny projekt i mam nadzieję, że samochód ten będzie szanowany przez następnego właściciela. :)

 

P.S Był garażowany :)

Zapraszam na obejrzenie auta oraz jazdę próbną! :)

 

Nie sprzedaje na raty!

 

 

Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Patrick "DeltaRon" Schulz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin