Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wyjaśnienie sprawy/zdjęcie z BL KSF


Justskill
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wyjaśnić dzisiejszą sprawę jaka miała miejsce na organizacyjnym messengerze, jeden z członków organizacji zwyzywał bez powodu Panią DarkQueen, tymczasem ja zadałem pytanie za co pewien gracz z frakcji SAFD dostał 6 dni zawieszki a chodzi o Agent007Ciacho, odpisano mi, że za wyzywanie DarkQueen publicznie i po tym ja bez sensownie napisałem coś w stylu "To karają za prawdę xD ?" oczywiście to i kolejne wiadomości miały być w formie żartu, stąd dopisek "xD" , bo chciałem troszkę sobie pożartować, bo przez ostatnie dni mam kiepską i dość ciężką sytuację w rodzinie o której nie chcę mówić. Podczas tej konwersacji pisałem szczerze bez większego zastonowienia bo wiedziałem, że są tu sami swoi i zrozumieją, że to jest tylko w formie żartu, bo są tu osoby które mnie znają i wiedzą, że nikogo nigdy bym wprost nie wyzywał, tymczasem dowiedziałem się, że jakimś cudem rozmowa wyciekła dalej i dotarła do samej DarkQueen za co jest mi bardzo przykro. Jestem na codzień miłym, uprzejmym i bezkonfliktowym chłopakiem, nawet nie byłem karany na serwerze, bo na codzień podczas gry zachowuje się wzorowo, niestety nie wiem co dzisiaj we mnie wstąpiło, że stwierdziłem, że sobie w tak idiotyczny sposób pożartuje na messengerze organizacji.. Jest mi bardzo przykro z zaistniałej sytuacji i nie miałem nawet zamiaru urazić DarkQueen bo taki nie jestem. Każdy ma prawo popełnić błędy, nawet czasami tak głupie jak mój dzisiejszy, ale to szczerze nas czyni ludźmi. Rozumiem swój błąd i wiem jak bardzo źle zrobiłem, nie miałem nigdy na celu kogoś urazić, należe do tego typu człowieka który woli mieć "czyste konto", bardzo lubię ten serwer i szanuje każdego gracza i nie chciałbym w ten sposób zakończyć gry, od początku gry na nim starałem się nie dostać żadnej kary co mi się udawało. Podsumowując zobowiązuje się iż nigdy już nie będę pisał takich głupot które mogą kogoś urazić oraz tego, że to co się napiszę w internecie nie ginie i może trafić do wielu osób. Chciałbym przeprosić jeszcze raz @DarkQueen oraz @rekin.rw za zaistniłą sytucję, chciałbym przeprosić Zarząd SAFD oraz członków KSF za moje naganne zachowanie. Dodam jeszcze, że Panią DarkQueen przeprosiłem już prywatnie oraz publicznie w statusie na forum. Taka sytuacja nie będzie miała już miejsca, a do DarkQueen nic nie miałem i nic dalej nie mam. Żałuję tego co zrobiłem i nigdy bym żadnego gracza nie wyzywał na prawdę. Proszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku i o wyrozumiałość. Dodam, iż pisząc to na messengerze nie byłem już we frakcji SAFD oraz, że taka sytuacja miała miejsce pierwszy i ostatni raz. W razie potrzeby jestem skłonny podesłać screenshoty dla osoby rozpatrującej wniosek. Jestem osobą szczerą i nie mam nic do ukrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin