Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Galaxowy - mapping


Loti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zgromadzonych

na samym starcie chciałbym powiedzieć że nie jestem żadnym profesjonalistą, dwa lata temu robiłem mapy odpłatnie ( miały bardzo wysoką jakość przykładałem się do najmniejszych szczegółów) lecz te mapy lądowały głównie na "pseudolach" jak zawsze "za psc" po czym jak upadały i tak rozpowszechniali je na GTAO, lecz nie przyszedłem się tu żalić lecz zaprezentować moje 3 mini projekty zostawiając do krytyki jak i oceny, wstawiając tutaj ten post liczę na konstruktywną opinie np. co wam się podoba w moich mapach, co można zmienić a jeśli zupełnie nie podoba wam się ten styl napisać dlaczego, chętnie wszystko przeczytam.

Pozdrawiam Galaxowy ;)

(prace zamieszczam w formie filmiku który nagrałem jakiś czas temu na swój kanał)

Spawn w Palomino Creek

[kliknij aby odtworzyć]

Mechanik wraz z Lakiernią w Palomino Creek

[kliknij aby odtworzyć]

Przechowalnia w Palomino Creek

[kliknij aby odtworzyć]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mareczeq.* napisał:

Dockbarr'y za wysoko osadzone co psuje wygląd. Jak dwa lata temu robiłeś to odpłatnie to teraz  średnio wyglądają te mapy. Nie wiem jak wyglądały wcześniej. Jak na pseudole to może być.

Jest to specjalny zabieg, aby tylko trochę wystawały. Dziękuje za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawn, moim zdaniem, zbyt "suchy". Dodaj więcej roślinności, jakieś drzewa, bądź krzaki i powinno być dobrze.

Uhhhh, mechanik z lakiernikiem nie podoba mi się, też jakieś opony dodaj do warsztatu, narzędzia.

Przechowalnia - ładna, schludna, przejrzysta, bez niepotrzebnych obiektów, tylko te strzałki popraw, bo nieciekawie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Rudixon11 napisał:

Spawn, moim zdaniem, zbyt "suchy". Dodaj więcej roślinności, jakieś drzewa, bądź krzaki i powinno być dobrze.

Uhhhh, mechanik z lakiernikiem nie podoba mi się, też jakieś opony dodaj do warsztatu, narzędzia.

Przechowalnia - ładna, schludna, przejrzysta, bez niepotrzebnych obiektów, tylko te strzałki popraw, bo nieciekawie wyglądają.

Kolejna budująca opinia ;) dziękuje ps. przy przechowalni zapomniałem id strzałek, uległy one zmianie po edycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin