Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ostatnie pożegnanie - TheZAZ


Ritsu.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tytuł mówi jest to moje ostatnie odejście z tego serwera, więcej nie będzie. Po tym co się wydarzyło i jak moja osoba została potraktowana nie trzyma mnie już dłużej na tym serwerze. Dzięki za 2 lata gry na tym serwerze. Chciałbym podziękować całej organizacji Bloods oraz jej zarządowi za przyjęcie mnie w szeregi zarządu jesteście super osobami. 
Chciałbym podziękować uwczesnemu liderowi jak i zarządowi frakcji SAPD za przyjęcie mnie do niej mimo, ale niestety zarząd się zmienia i podejście się zmienia.

@TheArasik. Dzięki za godziny na służbie, ale wszystko się kiedyś kończy.

@xYachu. Tobie również dzięki za jakże długie godziny razem na służbie, ale cóż.

@Domciol Dzieki za świetny rok w organizacji.

@Versi* Fajnie się latało, ale się skończyło. 

@Teddy. Podzieliłem Twój los no cóż, ale jesteś naprawdę spoko osobą trzymaj się.

@JestemKotem*UG Już razem na DM nie postrzelamy, a szkoda.

@TheStar Spoko się gadało.

@M4TT. Trzymaj się szeryfie Mateuszu.

@Asassyn17 @VwFan @Cichy123 My jeszcze się spotkamy, ale gdzie indziej ;).

Jak kogoś pominąłem to przepraszam, ale nie jestem w stanie oznaczyć każdego. Nie mam już najmniejszego powodu aby tutaj wracać. 

Trzymajcie się!
 

Edytowane przez TheZAZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin