Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Dwa ciekawe autka


Candy_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Jester
ID: 
28799 
Pojemność silnika: 1800cm3
Przebieg pojazdu: 17939,6km
Dodatki: spoiler (1158), wlot -dach (1068), atrapa nitro (1008), felgi (1080), wydech (1066), tylny zderzak (1161), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (SUPERKAA), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, Lpg 50, x2 dodatkowe kluczę,, szyby 40%.
Cena: Oferty(w grę wchodzą zamiany, lecz nie patrzę na unikaty ani żadne niskie ID pojazdów).
Coś od siebie: Fajne przyśpieszenie oraz sam wygląd.
SS’y: 
https://imgur.com/a/znq25xs

Model:  Bufallo
ID: 
49115
Pojemność silnika: 1600cm3
Przebieg pojazdu: 8954,5km
Dodatki: felgi (1080), moduł UP1, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███)
Coś od siebie: 
SS’y: 
https://imgur.com/a/Lzmp1EA

Oczekuje poważnych ofert:).

Edytowane przez Candy_xxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, R0ckstarek napisał:

Za buffka 53649 ale bedziesz musieć coś dopłacić :/ widzę ze forum nie pokazuje wszystkiego wiec jakbyś był zainteresowany to ci napisze na forum co ma albo pokaże w grze ale mówię to tylko offka nie wiem w 100% czy chce :)

290k po sell miałem oferte na serwerze. Nie wiem co dokładnie ma twój zion, ale nie jest on wart tyle co mój bufek więc podziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin