Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

2.2 maliny


SidowyMlecyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model:Sentinel
ID:25014
Pojemność silnika:2.2
Przebieg pojazdu:13200km
Dodatki:
 felgi (1081), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (BMW E21), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB szyby 20  klucz 2 dodatkowe. Jest ft bez nitra atrapy i baki to 75benzyna a 75lpg są 2 klucze dodatkowe 


Cena:Offki 
Coś od siebie:Mam już jednego kupca na te autko i jestem ciekaw czy ktoś przebije offke. Chciałbym dodać że mój kolega Ma sentinela 2.2 ft bez nitra i atrapy i ma offke 950k. Moje jest ft bez nitra atrapy i Baku. 

Ss'y:Dodam dziś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, k0niex. napisał:

Dam Ci moja banshee (wiesz jaka), ale będziesz musiał dopłacić. 3 moich kolegów wyceniło to auto w granicach 670-700k, a moje banshe 870 lecz nie  będę się sugerować nimi ;)

Pozdrawiam, koniex

Sory mordo ale mam offke 860k za te auto po sell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin