Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na fAITH_- oskarżony przez BartonMontana


BartonMontana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: fAITH_
Data i godzina zdarzenia: 28.05.2020 godzina:17:21
Pełen opis sytuacji: To było tak że ja wraz z graczem Gruby09 chcieliśmy odegrać większe RP a mianowicie polegało to na tym że ja byłem zakładnikiem a gracz Gruby09 był porywaczem. Zatrzymaliśmy się na stacji benzynowej doki SF i ja sam wezwałem zgłoszenie do Policji że zostałem porwany i mi grozi. Przyjechała Policja a wraz z nimi Support który widział całe zajście. Zacząłem odgrywać rolę zakładnika i wydawać polecenia policji jakie porywacz kazał przekazywać. Wszystko szło fajnie było odgrywane RP do momentu gdy przez przypadek wyskoczyłem z auta a gracz na którego pisze skargę zajechał mi drogę i zaczął mnie gonić ,a jak chciałem to dalej odgrywać lecz gdy widziałem go że mnie goni zacząłem uciekać przed nim a on zaczął strzelać , gdy mnie złapał chciałem dalej odgrywać RP po czym on mi napisał ((teraz chcesz odgrywać ?)). Po czym powiedział mi że mam 2 wpisy i wsadził do więzienia na 1 godzinę wiedząc że jestem zakładnikiem bo sam napisałem zgłoszenie i policjanci widzieli chyba co muszą odgrywać. Ja napisałem zgłoszenie mając 2 wpisy to chyba wiadome ze chciałem RP a nie pościg na taką skale żeby dać się złapać. Najwidoczniej funkcjonariusz fAITH_ może przerywać RP bo jest policjantem i nie zważa na to że gracze się dobrze bawią jak i reszta Policjantów którzy zachowali się prawidłowo wobec gracza Gruby09 ostatecznie go zabijając. Moja rola została przerwana i moim zdaniem gracz złamał zasady RP nie wiedząc jak sytuacja wygląda. Jeżeli policjant dostaje wezwanie i aresztuje do więzienia zakładnika który gra rolę nieprzytomnego to widocznie nie nadaje się do służby nie wiedząc jakie RP jest odgrywane. Powinien przeczytać zgłoszenie a potem postępować zgodnie z zasadami RP. Czuję się poszkodowany bo ja odsiedzę tą godzinę a gracz w zamian tego powinien zostać ukarany ponieważ jest to naganne zachowanie w dodatku przez wysokiego stopniowo funkcjonariusza.

Dowód który potwierdza to całe zajście: https://imgur.com/a/kvrJoEN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, o3guFBm.png QumiK^,^ jako Członek Zarządu oraz osoba dowodząca wtedy na akcji pozwolę sobie na wypowiedź.
 

47 minut temu, BartonMontana napisał:

To było tak że ja wraz z graczem Gruby09 chcieliśmy odegrać większe RP a mianowicie polegało to na tym że ja byłem zakładnikiem a gracz Gruby09 był porywaczem. Zatrzymaliśmy się na stacji benzynowej doki SF i ja sam wezwałem zgłoszenie do Policji że zostałem porwany i mi grozi. Przyjechała Policja a wraz z nimi Support który widział całe zajście. Zacząłem odgrywać rolę zakładnika i wydawać polecenia policji jakie porywacz kazał przekazywać. Wszystko szło fajnie było odgrywane RP do momentu gdy przez przypadek wyskoczyłem z auta a gracz na którego pisze skargę zajechał mi drogę i zaczął mnie gonić ,

Do teraz wszystko się zgadza - aczkolwiek później zaczyna się Twoja historia.

O co mi chodzi? Kilka razy wyskoczyłeś z samej góry galerii Los Santon - nagranie zostanie przedstawione do wglądu dla o3guFBm.pngo3guFBm.pngo3guFBm.png c0veR ponieważ na nagraniu zawarte są nasze głosy.
Cała skarga z tego co widzę rozchodzi się o to, że Funkcjonariusz nie chciał grać z Tobą RP - Ty pierwszy zaprzestałeś z nami interakcji a tak właściwie złamałeś zasady RP uciekając po upadku z wysokości - na odgrywanie wzięło Cię dopiero wtedy kiedy wiedziałeś, że nie masz więcej szans na ucieczkę a to jest już wymuszanie RP.

Finalnie popraw wzór.

Edytowane przez QumiK^,^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to wymuszanie RP bo ja grałem od samego początku przez dobre 10 minut więc nie rozumiem co ja tu niby wymuszam ? . Nie chodzi mi o to ze nie chciał grać RP tylko że przerwał mi moje RP powołując się na to że mam wpisy.

Ja sam zgłoszenie wysłałem bo sam chciałem to RP grać a zostało przerwane tylko dlatego że miałem wpisy a przypominam że trwało ono około 20 minut 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie Police Officer III + 1 fAITH_.

Z mojej  perspektywy wygladalo to tak ze dolaczylem sie do poscigu (okolo 15 sekund przed wyskokiem osoby "porwanej" z pojazdu) i normalnie uczestniczylem w poscigu. W momencie gdy gracz BartonMontana wyskoczyl z pojazdu marki Dinka Jester padlo haslo na kanale taktycznym "niech ktos zajmie sie pasazerem". Tak wiec zatrzymalem swoj radiowoz (bialy premier) poczym wyszedlem z niego. W trakcie gdy ja zaczalem poscig pieszy za uciekinierem padl kolejny rozkaz kory brzmial "od teraz konczy sie poscig RP, macie zgody na wszystko".   Nastepnie osoba zaczela uciekac w kierunku wschodnim w strone koszar SAFD. Od tamtej chwili zaczal sie poscig pieszy za uciekinierem. Zgodnie z zasadami zostal uzyty paralizator / aka. taser w celu obezwladnienia uciekiniera - lecz strzaly byly nie celne. Potem uciekinier zdecydowal sie wchodzic na nastepny poziom galerii poczym zdecydowal poprostu skoczyc z wysokosci okolo drugiego pietra (bodajze 3 lub 4 razy), nie odgrywajac przy tym nic. Jego pierwsza linijka co do RP zostala wyslana w momencie zaprowadzenia na tylna kanape radiowozu. Gdzie uciekinier wtedy stwierdzil ze ma rane w nodze spowodowana paralizatorem i ze traci przytomnosc. Po dluzszej rozmowie wyszlo na jaw iz uciekinier caly czas mial kontuzje nogi, przezco kustykal. Lecz pod wymowka "adrenaliny" mogl biegac na sprincie i jak by nigdy nic przeskakiwac nad balustradami. Nastepnie zostal przetransportowany do wiezienia oraz podliczenia na podstawie wpisow w MDT. Dostal on 60 minut gdyz oba wpisy byly "ucieczka przed PD + wjazd na DM". Takze wydaje mi sie ze osoba porwana nie byla by w stanie uciekac po wypadku z pojazdu, gdyz byla by zwiazane, lub w jakis kolwiek sposob obezwladniona - tymbardziej na przednim siedzeniu toz obok kierowcy.

Dodam od siebie iz dla upewnienia pytalem sie wyzszego stopnia czy mam odgrywac RP z owym osobnikiem poczym dostalem odpowiedz: nie odgrywaj.

Takze cala sytuacja zostala nagrana oraz nagranie przedstawione zarzadowi frakcji San Andreas Police Department. 

Mysle ze wyjasnilem wszystko co bylo, nie mam zamiaru wiecej sie wypowiadac w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin