Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Tuner bayside marina


Marica
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Marica napisał:

oj dupcia piecze ze ktos kaske sobie zarobi HAHAHA typowe polaczki sami nie zarobia to innemu nie dadza nie chcesz to nie wierz

Mnie tam dupka nie piecze, ale kłamiesz po prostu. I próbujesz ludzi na kasę owalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nubax napisał:

Dobra @Marica idź z tą bo psujesz gospodarkę tym co robisz za tune w bm chcesz 1.5kk to jest jakiś żart. 

po 1. to ten tuner juz przez kilku wlascicieli przechodzil po tyle a po 2. w regulaminie jest ze jesli wartosc jest wieksza niz 250k to jest wolny rynek i wlasciciel sam ustala cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marica napisał:

po 1. to ten tuner juz przez kilku wlascicieli przechodzil po tyle a po 2. w regulaminie jest ze jesli wartosc jest wieksza niz 250k to jest wolny rynek i wlasciciel sam ustala cene

No tak jest wolny rynek, ale to nie jest powód do kłamania. Po drugie nikt Ci nie kupi tego za tyle, chyba, że cj znajdziesz no to wtedy może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marica napisał:

po 1. to ten tuner juz przez kilku wlascicieli przechodzil po tyle a po 2. w regulaminie jest ze jesli wartosc jest wieksza niz 250k to jest wolny rynek i wlasciciel sam ustala cene

ani razu nie kłamałem z tym jakie offki dostałem tylko za pierwszym razem poprosiłem ziomka żeby podbił poto żeby nie było zbędnych komentarzy typu 100k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin