Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Anulowana.


Bravo.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W momencie gdy doszło do NZK jechaliśmy autostradą , wtedy w momencie jazdy wydawało mi się , że szpital jest naprawdę blisko i czynności tam zostaną dokończone . Dodam również , że byłem sam na akcji co nie ułatwiało tego zadania. Mój błąd , na przyszłość zatrzymam się w każdym miejscu . Dodam też ze z powodu długiego czasu w sesji kompletnie rzeczy pomieszały mi się , więc dla pewności zapytałem innych ratowników siedzących na mumble . Jeden z nich odpowiedział mi "Jeśli nie ma krwawienia wewnętrznego nie może dostać NZK" . Długość w sesji + ogromna ilość zgłoszeń , źle wpłynęła na te RP . Jeszcze raz przepraszam, dużo wyniosłem + dodam , że w frakcji nie dość  jestem długo i ciągle zbieram doświadczenie aby poziom RP z każdą akcją był wyższy. 

Dodatkowe spostrzeżenie: Po obejrzeniu filmiku dokładnie z logiem konsoli dochodzę do wniosku iż obrażenie mnie w sposób stwierdzenia "On ma swój świat" nie jest ani trochę na miejscu. Mszczenie się na kogoś w sposób taki ,że w drodze do szpitala zrobię "Kilka razy krążenie mi się zatrzyma" za to ,że nie pomogłem dla strażaka z noszami które sam obniżył i których potem sam nie wyrównał do dobrego poziomu. Dodam , że strażak z grupy medycznej sam bardzo chętnie się do nich garnął . Napisałem mu , że jak je obniżył i leży na nich już zapięty poszkodowany to może je od razu podnieść zaczął pisać teksty typu , że karetka nie jest jak low rider... . 

Edytowane przez wybielacz1337
Niedokończone zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin