Witajcie! Z racji, że nie gram już dużo na 4lifie i pieniądze nie są aż tak mi potrzebne, postanowiłem zrobić konkurs.
Wylosuję dwie osoby, jedna z nich wygra 40 000 PLN, a druga 30 000 PLN.
Wyniki pojawią się 7 czerwca.
Co trzeba zrobić, aby wziąć udział?
1. Polub ten post.
2. Zaobserwuj mój profil (jeśli oczywiście chcesz, jednakże wtedy nie dowiesz się kto wygrał).
3. Napisz jakiś fajny komentarz.
Wyniki pojawią się na moim profilu. Powodzenia.