Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na AqUaz


AlpakiGTR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: AqUaz
    Data i godzina zdarzenia: 13 03.06.2020
    Pełen opis sytuacji: Dzień wcześniej AqUaz zaczął mnie gonić totalnie bez rp miał wypadek przy ponad 100 z jego winy oraz skosił kilka latarni, ja bez ryski nawet na pojezdzie postanowiłem przerwać pościg, gracz mnie wsadził do więzienia. Dzisiaj znowu zaczął mnie gonić tym razem ja nie przestrzegałem rp i dostałem mandat za brak rp, po zatrzymaniu dostałem NT i wyrzuciło mnie z serwera, wróciłem po  minucie ale trafiłem już na 4h do więzienia. Dodam dodatkowo że dzisiaj ten ,,gracz'' kazał mi się odłączyć od pościgu napisałem mu że nie, ale ostatecznie opuściłem pościg po minucie on podjechal i przebił mi opony
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Wszystko opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie Police Officer III AqUaZ.

Zacznijmy od samego początku. Po pierwsze brak dowodów. Po drugie pomimo około 10 bindów o odłączeniu się tego nie zrobiłeś a następnie postanowiłeś mnie taranować oraz wyzywać. Po trzecie brak uzupełnionego wzoru. Chciałbym jeszcze powiedzieć, że Twoje zachowanie w stosunku do mojej osoby było karygodne. Wyzywałeś mnie, taranowałeś oraz przeszkadzałeś w pościgu. Dowody wysyłam pod tym linkiem: https://imgur.com/a/gDTyBCq

Oczekuję na wypowiedź zarządu.

Edytowane przez AqUaZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wequs napisał:

Oraz proszę pokazać 10 tych bindów i na twoich ssach widać że pościg już dawno pojechał.

Notoryczne śledzenie kordonu pościgowego, przeszkadzanie w pościgu, taranowanie jednostek oraz jak napisałem abyś się odłączył dostałem odpowiedź "nie".  Dostałeś również dużo bindów o odłączeniu się jednak Ty postanowiłeś dalej taranować oraz przeszkadzać.

Czekam na wypowiedź zarządu, resztę opisałem powyżej.

Edytowane przez AqUaZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin