Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

skarga na Sarius oskarzony przez JasiniePan


Cj*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonarius: Sarius
    Data i godzina zdarzenia: dzis 15 40
    Pełen opis sytuacji: Dziś wracałem z lawet do sf zatrzmałem sie na zboczu autostrady. Za mna stał motor faggio pan policjant potem zakladal mu blokade a potem mi zalozyl blokade za nic i za 2 minuty przebil mi opony rowniez za nic
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:    suporter byl w zdarzeniu  @Nudzio. https://imgur.com/a/Rj9xaJP

 

    Ja,JasiniePan zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

 

Edytowane przez JasiniePan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Police Officer III Sarius.

Przechodząc do sprawy, znalazłem porzucony pojazd faggio, po czym wezwałem lawete do pojazdu w oczekiwaniu na lawete przyjechałeś ty.Zacząłeś mi trudniać służbę w sposób aroganciego zachowania m.in.taranowałeś odgrywałeś rp na zerowym poziomie.Oraz zostałem przez twoją osobę zwyzywany w sposób np.JasiniePan [343]: mataka cie nie ocha chyba.To uraziło moją osobę jak i moją mamę więc napisałem raporta, którego przyjął nudzio, następnie zostałeś zbanowany za cbk.

Tyle ode mnie Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin