Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Suuz191 i Jasin191, oskarżony przez Sheeker.


Sheeker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Twój nick: Sheeker

Nick osoby oskarżonej: JoPeCZeK i Jasin191.

Powód napisania skargi: Bezpodstawne odholowanie

Dowody: https://imgur.com/a/vyssfL1

Gracz @Julekxd sobie zapakował pojazd na parkingu po czym pracownik @Suuz191 nalozyl blokade (gdy wlasciciel byl w srodku) a gracz @Jasin191 zabrał pojazd.

dodam że:

§1. Pracownik podczas pełnienia służby, jak i poza nią, zobowiązany jest do godnego reprezentowania frakcji.

§4. We frakcji panuje hierarchia oraz dyscyplina. Niedopuszczalne są zachowania działające na negatywne zdanie frakcji.

§13.1. Pracownikowi zabrania się nakładania blokady na pojazd, który stoi prawidłowo zaparkowany na parkingu (dotyczy również giełdy), lecz zasady zawarte w taryfikatorze zezwalają na odholowanie go.

 

 

Edytowane przez Sheeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Adept JoPeCZeK z tej strony.

Skarga zupełnie bez najmniejszego sensu ze względu na to iż nie nakładałem żadnej blokady , a reporta którego napisałeś na mnie to report który jak sam mi napisałeś jest za to iż nie byłem na S2. Skarga nie ma najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, JoPeCZeK napisał:

Widać że stoję z drugiej strony auta niż jest blokada , więc ci powtarzam ta skarga nie ma sensu i nie masz na mnie żadnych dowodów.

Przepraszam pomyliłem się, chodzi o pracownika Suuz191

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*MEGAFON* (Maciek.): JEST TO OBECNIE TEREN ZAMKNIĘTY

*MEGAFON* (Maciek.): UWAGA!! OSOBY NIE PRACUJĄCE W SARA MAJĄ OPUŚCIĆ TEREN PRZYLEGŁY DO BAZY....

QumiK^,^ [52]: Panowie prosimy o rozpoczęcie holowania pojazdów osób które nie należą do frakcji.

sa to logi wydane przez SAPD, jako iż teren jest zamknięty i pojazdy są do odchorowanie do PRZECHOWALNI, tak jak zrobiłem. 

Czekam na zdanie zarządu.

Edytowane przez Jasin191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, z tej strony pracownik Suuz191 z San Andreas Road Assistance!

SS dowody w którym widać ewidentnie jak pojazd został zaparkowany na terenie zamkniętym. -> https://imgur.com/a/fairKzr

Dodam jeszcze jeden log, ponieważ mój kolega z frakcji dał już dwa.

-> QumiK^,^ [52]: Panowie prosimy o rozpoczęcie holowania pojazdów osób które nie należą do frakcji.
oczywiście jest to napisane przez funkcjonariusza SAPD

Dziękuję ode mnie to wszystko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin