Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika gertex11, oskarżony przez yavoo.


burgundy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: yavoo
Nick osoby oskarżonej: @gertex11
Powód napisania skargi: Gracz mimo tego, że stałem centralnie obok pojazdu założył mi blokadę na pojazd
oraz ów pojazd zabrał.
Dowody: https://imgur.com/a/4Q1sGxU

 

Edytowane przez yavoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Nie byłeś w pojeździe więc w tej sytuacji co się działa przed baza SARA miałem prawo odholowac. Po 2. Pojazdu nie dałem na pp tylko na przecho więc nie pobralem od Ciebie żadnej opłaty. Wystarczyło brać udziału w "strajku" graczy przed baza frakcji SARA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem udziału w strajku, podjechałem do funkcjonariusza który mi pomógł - @Nicholaz, zakuł oraz odkuł mnie gdyż miałem problem z animacjami.

Nie siedziałem w pojeździe centralnie, jednak byłem przy pojeździe oraz Ciebie poinformowałem, żebyś nie brał pojazdu.

"[2020-06-03 22:33:03] [Output] : yavoo [161]: Jestem przy pojeździe,m cały czas stałem."

 

Nie interesuje mnie to czy dałeś to na przecho czy na pp, stałem przy pojeździe, poinformowałem Ciebie, że jestem kierowcą pojazdu i poprosiłem, żebyś

go nie brał - a Ty mimo to wziąłęś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin