Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[S] Turismo 2.2 - Poglądowo!


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Turismo (451)
ID: 9801
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 5740km
Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1080), moduł UP1, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Baki 90/75, Przyciemnienie szyb 20%, moduł turbo
Cena: Oferty
Coś od siebie: Wystawiam poglądowo, a sprzedaż i tak mnie nie interesuje, ponieważ robiłem praktycznie od zera. Co do licznika to zostanie on zmieniony na dniach - Oczywiście pod kolor lamp! Jest to jedno z pierwszych aktywnych Turismo na serwerze! Pojazd posiada niedostępne lampy w komponentach - MALINOWE. Oferty zbieram do 08.06.2020r, a następnie temat zostanie zamknięty; jest to wycena, a nie sprzedaż! 
SS’y:

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ciastkowy* napisał:

Model: Turismo (451)
ID: 9801
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 5740km
Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1080), moduł UP1, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Baki 90/75, Przyciemnienie szyb 20%, moduł turbo
Cena: Oferty
Coś od siebie: Wystawiam poglądowo, a sprzedaż i tak mnie nie interesuje, ponieważ robiłem praktycznie od zera. Co do licznika to zostanie on zmieniony na dniach - Oczywiście pod kolor lamp! Jest to jedno z pierwszych aktywnych Turismo na serwerze! Pojazd posiada niedostępne lampy w komponentach - MALINOWE. Oferty zbieram do 06.06.2020r, a następnie temat zostanie zamknięty; jest to wycena, a nie sprzedaż! 
SS’y:

Jakim cudem chcesz zmienić licznik na kolor który nie jest dostępny w kompo? xd
3.01kk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, KropsoN napisał:

Jakim cudem chcesz zmienić licznik na kolor który nie jest dostępny w kompo? xd
3.01kk

Muszę porozmawiać z administracją RCON odnośnie tej zmiany, a jest szansa, że się dogadam. Nic nie jest na 100% pewne, więc jeszcze zobaczymy czy mi się uda zmienić licznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, milkilej napisał:

Szczerze wątpię czy ci go zmienią, bo wtedy ktoś inny będzie chciał zmienić,a kolejny będzie chciał lampy których nie ma, dlatego ja takich aut nie kupuje 

Dlaczego ktoś inny miałby chcieć zmienić? Ja wylicytowałem ten pojazd i wyszła dziwna sytuacja, że taki pojazd, a w dodatku było napisane; tuning, a tam : dużo... A jedyny tuning tero pojazdu to były felgi i lampy, więc muszę sobie to wyjaśnić z administracją RCON. Po drugie rozmawiałem z dwoma osobami z rangi i mam szanse na zmianę :)  Dziękuje mimo to za wypowiedź mordeczko :P

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ciastkowy* napisał:

Dlaczego ktoś inny miałby chcieć zmienić? Ja wylicytowałem ten pojazd i wyszła dziwna sytuacja, że taki pojazd, a w dodatku było napisane; tuning, a tam : dużo... A jedyny tuning tero pojazdu to były felgi i lampy, więc muszę sobie to wyjaśnić z administracją RCON. Po drugie rozmawiałem z dwoma osobami z rangi i mam szanse na zmianę :)  Dziękuje mimo to za wypowiedź mordeczko :P

Powiem tak, zawsze jest ryzyko, a akurat tak wyszło, że tego nie było. Według mnie takich wyjątków nie robią i nie zrobią :D, luźno stary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, HrazY napisał:

3.25kk

Co do oferty to spodziewałem się trochę lepszych za takie cacko. Przypominam, że aukcja trwa do 08.06.2020, a potem zostaje zamknięta i pojazd zostaje ze mną. Więc prosiłbym o maksymalne oferty za ten pojazd, ponieważ chciałbym poznać jego wartość, a za jakiś czas go sprzedać :P

Edytowane przez Ciastkowy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin