Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pochwała na pracownika Bambo*, chwalony przez milkilej


Chapito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: milkilej
Nick osoby chwalonej: @Bambo*
Przebieg akcji: W dniu dzisiejszym, podczas powrotu na siedzibę kuriera w dokach LS miałem przyjemność napotkać pracownika Bambo*. Podczas powrotu zobaczyłem, że coś się dzieje w bardzo niebezpiecznym miejscu, więc czym prędzej odstawiłem kuriera i podbiegłem zobaczyć całą sytuację. Pracownik podjął się wymiany znaku B-2 na fragmencie drogi jednokierunkowej, na której bardzo często gracze wjeżdżają pod prąd. Możliwe, że było to właśnie spowodowane uszkodzeniem lub zabrudzeniem znaku, jak udało mi się dowiedzieć pracownik wymienił całą tarczę, dlatego powinna być ona widoczna już z daleka, a miejmy nadzieję, że gracze będą ten znak dostrzegać co zmniejszy częstotliwość wypadków w tym miejscu. Duży szacunek za odpowiedni dobór miejsca, chwała dla samego pracownika, który wie gdzie tak naprawdę naprawy są konieczne, a podatki z których utrzymywana jest służba drogowa nie idą na marne. Prosiłbym o wynagrodzenie tego pracownika, który to nie ważne czy w stroju roboczym czy to w koszuli zawsze da radę wykonać swoją robotę profesjonalnie w odpowiednim miejscu i czasie.
Data i godzina akcji: 5.06.2020 okolice godziny 11:10
Dowody:  https://imgur.com/a/8btVpnR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin