Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Nerdus-TV oskarżony przez Filip_*


flvgx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Filip_*

Nick osoby oskarżonej: @Nerdus-TV

Powód napisania skargi: Założył 4 blokady na raz

Dowody:

Spoiler

8b6TEKU.png

PLV9tzj.png

aHjQMFj.png

VDZUYV6.png

Jak mówi regulamin: §13. Pracownikowi zabrania się korzystania z większej ilości blokad na koło niż dwie. Adept użył czterech blokad na koło na raz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

§13.2. Pracownikowi zezwala się na korzystanie z większej ilości blokad na koło niż dwie w przypadku, gdy kilka pojazdów łamiących regulamin stoją nieopodal siebie.

Chciałbym dodać że zdjąłem blokade na koło czerwonemu zionowi ponieważ stał poza terenem giełdy.

Jeśli chodzi o same pilnowanie aut, podchodziłem do każdego auta z osobna co około 10-30 sekund aby nie zostały bez opieki.

 

Edytowane przez Nerdus-TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nerdus-TV napisał:

§13.2. Pracownikowi zezwala się na korzystanie z większej ilości blokad na koło niż dwie w przypadku, gdy kilka pojazdów łamiących regulamin stoją nieopodal siebie.

Chciałbym dodać że zdjąłem blokade na koło czerwonemu zionowi ponieważ stał poza terenem giełdy.

One nie stały nieopodal siebie. Jeden stał na parkingu na końcu z tyłu, kolejny stał na wjeździe do giełdy, następny stał za giełdą i następny koło biura. Chciałeś upilnować wszystkie na raz? Na dodatek zmarnowałeś tym graczom czas, bo mogłeś każdemu zdjąć blokadę zamiast czekać 15 minut na przyjazd lawety. Właściciele aut siedzieli cały czas w aucie, ale adepciak postanowił, że nie odda, bo po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy na wypowiedz zarządu, według mnie wykonałem swoją prace prawidłowo i nie mam jej nic do zarzucenia.

Jeśli zaś chodzi o czas dostarczenia aut na pp.Zależał on tylko od tego jak utrudnialiście nam zabranie tych aut.Nie pozwalaliście zabrać nam tych aut poprzez blokowanie lawety ciałem oraz samochodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Filip_* napisał:

Właściciele aut siedzieli cały czas w aucie, ale adepciak postanowił, że nie odda, bo po co.

Napiszę tym samym tonem: Adepciak wykonywał swoją pracę, ale gracze postanowili, że będą mu utrudniać grę, bo czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin