Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News- Wywiad z prezenterką radiową Hisia!


Dejw.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vwPE3Le.png

Witam drogich Czytelników! Z tej strony Młodszy Redaktor @Dejw. i dziś przychodzę do was z wywiadem ze znaną nam osobą, którą jest @Hisia. Zapraszam do lektury.

Q0FQ5qQ.png

4Ba503I.png

Q0FQ5qQ.png

 

D: Cześć Hisia, chciałabyś odpowiedzieć mi na kilka pytań?

H: Hej, pewnie że tak!

 

D: Może na początku opowiedz nam coś o sobie, abyśmy cię lepiej poznali.

H: Witam, jestem Gabriela, we wrześniu kończę 19 lat. Grałam w drużynie piłkarskiej i tańczyłam. Niestety, przeszłam poważną kontuzję kolana i dość poważną operację. Od 4 lat męczę się z kolanem, ale nie jest najgorzej. Uczę się w technikum na kierunku informatyka. W wolnych chwilach najczęściej gram, albo trenuję. Jestem pozytywną osobą. Najczęściej jestem miła, ale wiadomo każdy jest człowiekiem.

 

D: Jak ci się podoba serwer?

H: Jest to pierwszy serwer MTA, na którym gram, więc nie mam porównania, ale jest bardzo fajny i miło spędza mi się na nim czas.

 

D: Wiemy już, że jesteś Prezenterką w Radiu 4Music, od kiedy?

H: Do radia zostałam przyjęta coś około 16 kwietnia.

 

D: Co cię skłoniło/zachęciło do napisania podania do owego radia?

H: Byłam bardzo ciekawa, jak to jest prowadzić audycje. Fajnie słuchało mi się, jak osoby czytają te wszystkie pozdrowienia oraz jak integrują się z ludźmi. Postanowiłam, że spróbuję, no i się udało. 

 

D: Trudno dostać się do wspomnianego biznesu?

H: Czy trudno jest się dostać, to nie wiem. Trzeba chcieć i pokazać w podaniu, że naprawdę nam zależy. 

 

D: Jak się czujesz, będąc jedyną dziewczyną w radiu?

H: Jest troszkę ciężko, bo spotykam się z wieloma nieprzyjemnymi komentarzami podczas audycji. Nie będę ich wymieniać, bo chyba każdy się domyśli o jakie teksty chodzi.

 

D: Miałaś stres/obawy przed pierwszą audycją?

H: Jeśli chodzi o pierwszą audycję, to stres był ogromy. Przy pierwszej audycji od razu zdawałam egzamin. Cała się trzęsłam, bałam się, że ludzie źle mnie przyjmą, ale chyba było dobrze. 

 

D: Jak się teraz czujesz po upływie czasu, nadal jest stresik?

H: Obecnie na audycjach bardzo, że tak powiem, wyluzowałam. Początki były trudne, zawsze towarzyszył mi stres, ale z czasem to minęło i teraz towarzyszy tylko radość, że mogę umilić czas graczom. 

 

D: Jakiej muzyki najczęściej słuchasz/preferujesz?

H: Najczęściej słuchaną przeze mnie muzyką są piosenki klubowe, zremixowane oraz takie wpadające w ucho. Osoby, które często są na moich audycjach, na pewno zauważyły, że 99% puszczanych przeze mnie utworów to remixy. *śmiech*

 

D: Jak wygląda prowadzenie audycji od "kuchni"? Czy potrzebny jest jakiś program do puszczania piosenek?

H: Audycja od kuchni wygląda tak, że logujemy się na specjalny panel, oraz używamy programu Virtual DJ. Piosenki pobiera się na komputer i wprowadza do wcześniej wspomnianego programu. 

 

D: Na pewno ciekawi naszych czytelników, ile można zarobić prowadząc audycje? Mogłabyś powiedzieć nam, ile dostałaś najwięcej pieniędzy na jednej audycji?

H: Jeśli chodzi o zarobek z donejtów, to naprawdę bywa różnie, nie ma określonej kwoty. Na pewno tajemnicą nie jest to, że jako kobieta dostaję więcej pieniędzy. Najwięcej dostałam podczas audycji która trwała 2h, z tego co pamiętam, było to około 200 tysięcy.

Q0FQ5qQ.png

dae.gif

Q0FQ5qQ.png

D: Jaki majątek zgromadziłaś po ponad 200h gry na serwerze? Na jakich pracach najczęściej zarabiasz?

H: Mój majątek na tą chwilę to trochę ponad milion. Najczęściej jeżdżę kurierem, bądź lawetą, a czasem nawet sweeperami.

 

D: Jakie masz marzenia/cele na serwerze?

H: Marzeń na serwerze chyba nie mam, jeśli już, to może kiedyś założyć Organizację, która będzie miała super atmosferę. Więcej jest planów niż marzeń. 

 

D: Należysz do organizacji "Team GTR". Może nam coś o niej opowiesz? Jak ci się podoba?

H: Znalazłam się w niej ze względu na znajomość. Nie ma co za dużo mówić o niej, bo jest mała i średnio znana.

 

D: Nasz czas dobiega końca, chciałabyś kogoś pozdrowić?

H: Na koniec pozdrawiam wszystkich z 4life News, przyjaciół @.MaQda. ,@MaRiNeQ ,@Julekxd oraz @Princessa*, chłopaka @Nivorm, wszystkich z Radia, a także calutki Serwer ♥

Q0FQ5qQ.png

 

f1QGjJ7.png

 

 

vwPE3Le.png

   Nowy_projekt_26.png

Edytowane przez Dejw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin