Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Domek w Tierra Robada!


Kamyk1304
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa nieruchomości: Domek/Willa
ID nieruchomości: Później podam, jak będę grać.
Cena za dobę: 108 PLN
Lokalizacja: Tierra Robada
Cena: 6.500 PLN
SS’y: Nie mam, mogę spotkać się w grze z graczem.

Coś od siebie: Bardzo ładny, duży domek. Miejsca na auta na podjeździe to 2. Jeśli ktoś ma sporo pojazdów w łatwy sposób może postawić samochód przed żywopłotem i wepchać go na podwórko, gdzie jest MNÓSTWO miejsca! 2-4 auta z przodu podwórka, z tyłu jakieś 6-7-8 pojazdów (zależy od ułożenia).
Domek w świetnej lokalizacji, zaraz koło Tunera Tierra Robada, ma blisko stację paliw i Cygana! Zapraszam do propozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Unteroffizier_Hans napisał:

ro tam wstawiłeś SS'y to chyba nie problem przekopiować link nie?

Zajmij się swoimi sprawami, ja sprzedawałem domek. Jest już sprzedany czyli sprawa załatwiona. Jeśli nie jesteś zainteresowany sprawą np kupienia domku, to nie komentuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dragon_NaLapku napisał:

Zajmij się swoimi sprawami, ja sprzedawałem domek. Jest już sprzedany czyli sprawa załatwiona. Jeśli nie jesteś zainteresowany sprawą np kupienia domku, to nie komentuj.

A może byłem zainteresowany tylko nie było SS'ów co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dragon_NaLapku napisał:

Jakbyś widział, dałem link do nowego tematu z SS'ami. Nie pisz już tutaj bo to się robi nudne.

Zamiast dać link do innego wątku to mogłeś po prostu go tu wkleić, a dla Ciebie robi się to nudne, bo nie masz argumentów przemawiających za Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin