Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Domek w Tierra Robada!


Kamyk1304
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Dragon_NaLapku napisał:

Gościu, sprawa zakończona, domek sprzedany

Mogłeś zwyczajnie wejść przez link a nie pisać że nie dałem SS. Nie dałem bo mi mta nie działało. Wczoraj udało mi się zrobić SS

 

Słabe to tłumaczenie: "MTA mi nie działało", ale chyba do zaznaczenia i naciśnięcia na klawiaturze Ctrl+C i Ctrl+V chyba nie jest potrzebne działające MTA, nie sądzisz? Odnosząc się także do regulaminu działu, to, że wstawiłeś link do innego wątku, w którym ten SS jest, to nie znaczy, że jest on przeznaczony dla tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Unteroffizier_Hans napisał:

Słabe to tłumaczenie: "MTA mi nie działało", ale chyba do zaznaczenia i naciśnięcia na klawiaturze Ctrl+C i Ctrl+V chyba nie jest potrzebne działające MTA, nie sądzisz? Odnosząc się także do regulaminu działu, to, że wstawiłeś link do innego wątku, w którym ten SS jest, to nie znaczy, że jest on przeznaczony dla tego wątku.

Wszystko genialnie wyjaśniłeś, ale wiedz jedno. Muszę mieć działające MTA, aby ZROBIĆ SS'y! To takie trudne do zrozumienia? Kończ już ten temat, zajmij się swoimi sprawami, pięknie tłumaczysz, ale jest to nie potrzebne. Nie pisz tutaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dragon_NaLapku napisał:

Wszystko genialnie wyjaśniłeś, ale wiedz jedno. Muszę mieć działające MTA, aby ZROBIĆ SS'y! To takie trudne do zrozumienia? Kończ już ten temat, zajmij się swoimi sprawami, pięknie tłumaczysz, ale jest to nie potrzebne. Nie pisz tutaj. 

Ale skoro w poprzednim wątku wkleiłeś link do SS'a to totalnie niepotrzebne Ci jest działające MTA. Wystarczy z poprzedniego wątku skopiować i wkleić link do nowego, taki duży problem? Nie wiem co ty sobie ubzdurałeś, ale ewidentnie próbujesz tym ukryć swój brak argumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin