Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[SKRYPT] Wirtualny parking frakcyjny


cx_u
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak.

Mój skrypt posiada zapis pojazdów frakcyjnych do MySQL - podany przez ciebie nie ma.

Mój skrypt posiada system id pojazdów frakcyjnych - podany przez ciebie nie ma.

Ponadto, mój skrypt posiada zupełnie inne GUI niż wymieniony przez ciebie.

 

/EDIT

Dodatkowo mój parking posiada tylko jeden marker, wymieniony przez ciebie dwa - do wyciągania i oddawania.

Edytowane przez Dawcio77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dawcio77 napisał:

A więc tak.

Mój skrypt posiada zapis pojazdów frakcyjnych do MySQL - podany przez ciebie nie ma.

Mój skrypt posiada system id pojazdów frakcyjnych - podany przez ciebie nie ma.

Ponadto, mój skrypt posiada zupełnie inne GUI niż wymieniony przez ciebie.

A więc tak, te rzeczy, które wymieniłeś są podane pod postem. Skopiowanie ich nie zmienia, że twoja praca jest autorska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dawcio77 napisał:

A więc tak.

Mój skrypt posiada zapis pojazdów frakcyjnych do MySQL - podany przez ciebie nie ma.

Mój skrypt posiada system id pojazdów frakcyjnych - podany przez ciebie nie ma.

Ponadto, mój skrypt posiada zupełnie inne GUI niż wymieniony przez ciebie.

 

/EDIT

Dodatkowo mój parking posiada tylko jeden marker, wymieniony przez ciebie dwa - do wyciągania i oddawania.

No tak usunąć marker i przenieść jego współrzędne to też wielka rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według ciebie moja praca nie jest autorska i skopiowałem kod z w/w skryptu przez ciebie.

Niestety styl pisania kodu skryptu wymienionego przez ciebie, oraz styl pisania kodu przeze mnie jest zupełnie inny.

Kod client-side

WGJLONL.png

kod server-side

 

rDLnmPp.png

Kod w celu prezentacji, nie chcę udostępniać mojego kodu jak i zarówno kodu programisty który napisał tamten parking.

Edytowane przez Dawcio77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dawcio77 napisał:

Według ciebie moja praca nie jest autorska i skopiowałem kod z w/w skryptu przez ciebie.

Niestety styl pisania kodu skryptu wymienionego przez ciebie, oraz styl pisania kodu przeze mnie jest zupełnie inny.

Kod client-side

WGJLONL.png

kod server-side

 

rDLnmPp.png

Kod w celu prezentacji, nie chcę udostępniać mojego kodu jak i zarówno kodu programisty który napisał tamten parking.

Widać że twój kod jest uproszczony, mogłeś zmienić kolor markera i GUI tak było by mniej podejrzeń, że nie jest twój. Ale jak widać wszystko jest pozmieniane.

Edytowane przez baziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dawcio77 napisał:

Wywnioskowałem z tego, że zmieniłem wszystko.

Coś argumenty ci się kończą kumpel :) 

No nie wywnioskowałeś, ponieważ to jest identyczne. GUI bardzo podpbne-kolorystyka. Kody są podobne tylko przesunięte i okrojone. Markery w tym samym kolorze. Dużo rzeczy wpływa na to, że praca jest w połowie autorska, a nie autorska.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli skrypt na panel F1 na gtao , który posiada taki sam kolor gui co ma na przykład 4life, to oznacza, że skrypt jest skradziony, i nie jest autorski? Debilizm.

Kody nie są w żadnym stopniu podobne, są zupełnie inaczej napisane, przyjrzyj się.

Nie wiem czy nie potrafisz rozróżniać kolorów, ale marker u mnie jest biały, w twoim filmiku są czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dawcio77 napisał:

Czyli jeśli skrypt na panel F1 na gtao , który posiada taki sam kolor gui co ma na przykład 4life, to oznacza, że skrypt jest skradziony, i nie jest autorski? Debilizm.

Kody nie są w żadnym stopniu podobne, są zupełnie inaczej napisane, przyjrzyj się.

Nie wiem czy nie potrafisz rozróżniać kolorów, ale marker u mnie jest biały, w twoim filmiku są czarne.

Akurat z markerem się zgodzę bo nie dopatrzyłem, ale z resztą nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kelly napisał:

Proszę nauczyć się liczyć, pozdrawiam.

 

Co do samej pracy, świetne wykonanie.

A to dosyć śmieszne, bo jako V-lider wiem ile jest akademickich lawet na bazie.

Proszę przeczytać poprzednie wiadomości ze zrozumieniem, pozdrawiam ;)

Edytowane przez Sedzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sedzik napisał:

A to dosyć śmieszne, bo jako V-lider wiem ile jest akademickich lawet na bazie.

Śmieszne jest to że 3/4 tych lawet nie jest używanych, osobne lawety SKP? W jakim celu? XD Łącznie wszystkich lawet jest koło 50 gdzie używa się ich 6 góra 7 dziennie. Laweta to laweta a to że zmienia się kolor jak dla mnie bez sens. Nie róbmy off-topic'u z tego tematu.

Edytowane przez Sedzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kelly napisał:

Śmieszne jest to że 3/4 tych lawet nie jest używanych, osobne lawety SKP? W jakim celu? XD Łącznie wszystkich lawet jest koło 50 gdzie używa się ich 6 góra 7 dziennie. Laweta to laweta a to że zmienia się kolor jak dla mnie bez sens. Nie róbmy off-topic'u z tego tematu.

No to w jakim celu wyśmiewasz w tym momencie frakcję? Skoro chodzi o akademickie to chodzi o akademickie. Umiem liczyć, akademickich jest 30. Nie moja wina że ktoś tu nie potrafi czytać, a później się naśmiewa. Z takim Twoim wielkim ego to ja nawet nie zamierzam dalej rozmawiać.

Edytowane przez Sedzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin