Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[SKRYPT] Wirtualny parking frakcyjny


cx_u
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.06.2020 o 11:10, Sedzik napisał:

Blueberry nie laguje z powodu bazy SARA a punktu 0, 0, 0 czyli miejsca gdzie wczytują się gracze dołączający do gry. Sam przejeżdżając drogą za bazą Sara mam ogromny spadek FPS ale na samej bazie już tego nie mam.

Skoro jest problem wielokrotnie zgłaszany może należy podjąć pracę związaną z próbą likwidacji problemu. Sprawa wchodzenia do gry związana z w/w punktem była rozpatrywany przeze mnie, lecz o konsultacji dowiedziałem się, że punktu 0 0 0 nie da się zmienić, więc jedynym wyjściem może być ograniczenie pojazdów na bazie tej frakcji, ponieważ gracze żywnie skarżą się na problem, i tą problematyczną rzecz widzą najbardziej na parkingu. Niestety taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DreeY napisał:

Skoro jest problem wielokrotnie zgłaszany może należy podjąć pracę związaną z próbą likwidacji problemu. Sprawa wchodzenia do gry związana z w/w punktem była rozpatrywany przeze mnie, lecz o konsultacji dowiedziałem się, że punktu 0 0 0 nie da się zmienić, więc jedynym wyjściem może być ograniczenie pojazdów na bazie tej frakcji, ponieważ gracze żywnie skarżą się na problem, i tą problematyczną rzecz widzą najbardziej na parkingu. Niestety taka jest prawda.

Z tego co pamiętam chciałeś wyłączyć na chwilę całkowicie frakcję SARA i zbadać różnicę. Może przydałoby się zbadać czy frakcja ma jakikolwiek wpływ i jak duży on jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin