Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4 Life News - Tęczowe flagi w San Fierro


Deilo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem ciekaw skąd czerpałeś wiedzę na temat znaczenia tych flag w GTA SA, więc jeśli można prosiłbym o źródła. Przechodząc dalej do sedna według mnie artykuł wprowadza w błąd graczy i jest totalną fikcją na temat znaczenia "tęczowych flag", jak dobrze wiemy są one symbolem LGBT, o czym mówi m.in. GTA WiKi:

"Queens – dzielnica San Fierro w stanie San Andreas. W tej okolicy przebywa dużo osób o homoseksualnej i biseksualnej orientacji. Na ulicznych latarniach są powieszone kolorowe flagi. Graniczy od północy z Santa Flora i Juniper Hill, od południa z Hashbury, od zachodu z Ratuszem i Ocean Flats, a od wschodu z King's i Garcią. Przez dzielnicę przebiega linia tramwajowa. Jest wzorowana na dzielnicy Castro District. Queens to również nazwa jednej z pięciu części Nowego Jorku."

Jak łatwo można przeczytać jest to nawiązanie do homoseksualnej dzielnicy Castro District w San Francisco w USA. Niestety o nawiązaniu do Inków nic nie znalazłem, rozumiem że możliwe, że historia wymyślona na potrzeby artykułu, ale jednak warto przekazać prawdziwe informacje na ten temat :D. Osobiście uważam, że można by te flagi usunąć, ale pewnie zbyt wiele z tym roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin