Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Pat4ygg oskarżony przez ..Fresh.


.Fresh.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ..Fresh

Nick osoby oskarżonej: @pat4ygg

Powód napisania skargi: zabranie pojazdu  mimo iż właściciel był w środku oraz  Holowanie go po mimo wielu próśb pracownik dopisał jakieś głupoty i dał mi pojazd za 550pln - https://imgur.com/a/GG7igIE,A i jeszcze Pracownik zaparkował pojazd w miejscu niedozwolonym po czym zastawiliśmy mu go żeby zrobić ss a ten  założył na blokady a mój pojazd specjalnie  z holował + nie załączył kogutów.

Dowody: https://imgur.com/a/uW8FgJB

Wnioskuje o usunięcie pracownika z frakcji ponieważ zdaniem pracownika frakcji SARA jest nie utrudnianie życia innym graczom tylko z tego co mi wiadomo holowanie źle zaparkowanych pojazdów, itp a sam fakt że pan patryk za parkował lawetę w miejscu nie przeznaczonym do tego oraz nie załączył kogutów nawet tylko poszedł sobie nie wiem gdzie po czym pozakładał wszystkim blokady i holować zaczął mój pojazd w którym siedziałem i nie miał on prawa mi go zabierać, wnioskuje o odzyskanie 550pln oraz zwolnienie pracownika ponieważ jeżeli ma tak robić to nie ma to sensu ponieważ niszczy rozgrywkę innym osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na załączonym filmie przez pracownika widać - odholował poprawnie Twój pojazd. 

Nie pilnowałeś auta i nie było Cię w jego pobliżu, a jeżeli parkujesz źle to Twoim zadaniem jest je pilnować. Założył blokadę gdy Ciebie nie było w pobliżu i ma dowód, że nie było Cię obok. Jeżeli ma dowód, że nie było Cię obok a przyszedłeś do pojazdu później, to ma prawo je zabrać. Dodatkowo nie dopisał żadnych "głupot", bo dopisać utrudnianie za kwotę 250PLN i wykorzystał ten fakt bardzo dobrze, już nie mówiąc o tym, że nie chciałeś zejść z lawety, nakazałeś kolegom zajeżdżać mu drogę.Ponadto pragnę tylko wspomnieć, że takie zajeżdżanie drogi może zakończyć się zabraniem prawa jazdy.

Co do argumentu jakim jest nie włączenie świateł ostrzegawczych na lawecie - za to może funkcjonariusz  wystawić im mandat, ale ja za to karać nie będę.

Jedyna mała uwaga do pracowników - jeżeli ktoś stoi źle zaparkowany i jest obok, lub w pojeździe to ignorujcie, nie wchodźcie z nim w dyskusję i nie nakazujcie mu żeby np. przeparkował pojazd, w takich sytuacjach jak ta wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin