Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Żegnam was kochani


[BOT]WhiteShadow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może jak i część z was wie zostałem ukarany banem do roku 2023 za "oszustwo" ale nie będe się zagłebiał aby was tutaj nudzić bo nie o to mi chodzi.

Chciałbym podziękować wam za te wspaniałe dni,miesiące,lata spędzone z wami nie koniecznie pod nickiem [BOT]WhiteShadow bądź co bądź jestem wszystkim bardzo wdzięczny za czas który poświęciliście mi. 

@Prezes^ @leksi;} @CzlowiekWidmo37 @KODIINC* i inni dziękuję za chwile na DM.

@Fl0dy. dbaj o ogóreczka 

@Kaletson teraz już możesz dać wszystkim moje RGB

@Bambo* tunerze wspaniały 

Dziękuję również całej organizacji The Lost za to że przyjęli mnie w swoje szeregi.

@Inaf*BH nadal czekam na ślub 

Dziękuję wszystkim za wszystko za czas za pomoc no po prostu wszystko.

Chciałbym też przeprosić moje "Ofiary" odwalania w celu uzyskania kary jaką jest zabranie prawa jazdy.

@Skipowsky zawsze gdy prosiłem o zrobienie eventu o moją kaske pojawiałeś się Ty z pomocną dłonią za co dziękuję.

@XQward dziękuję za mananke cabrio <3

To już by było na tyle z mojej przygody na 4Life nie wykluczone jest to że kiedyś wrócę sądze nawet że napewno wróce ale napewno nie w czerwcu.

Więc żegnam was i życzę wszystkiego dobrego <3<3

Edytowane przez [BOT]WhiteShadow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i @prentkifilip chce ci powiedzieć że kaske owszem mógłbym Ci oddać tylko zauważ to że wiedziałeś że nie ma szyb 20% bo widziałeś auto i mogłeś zrezygnować z transakcji ale jak widze wolisz dymac na hajs jak widzisz ode mnie nie dostaniesz nic wole mieć bana niż co kolwiek Ci oddawac ciesz się grą póki mozesz ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kacperix3 skoro zaproponowałeś odmiane to czemu posłuchałeś tylko jego? Jak by on chcial odmiane a ja nie to co też bym wyrwał bana? Mojego zdania i dowodów w postaci logów nawet nie chciałeś zobaczyć tak właśnie robi administracja? Sądzę że należało by wysłuchać DOKŁADNIE obu stron i potem podejmować decyzje o owym banie ale widze to dla Ciebie za dużo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Felixele napisał:

O kurczaki! BiałyCień coś Ty narobił gagatku! Włacaj szypko na kopalnie gościu malinowy

Tak jak napisałem wyżej liczyło się tylko jego zdanie więc nie wrócę na serwer gdzie liczy sie zdanie tylko jednej ze stron a reszte ma sie za przeproszeniem w du**e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin