Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Zagraj w najnowsze tytuły, nawet na najsłabszym komputerze!


PAPAJA2137
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, siema! 

Masz słaby komputer? Nie chcesz go ulepszać bo szkoda Ci pieniędzy, ale chciałbyś zagrać w najnowsze tytuły? Dzięki stronie  https://boosteroid.com/index-pl/?utm_source=www.youtube.com&utm_medium=blogger&utm_campaign=blogger-4&subid=1f0nl3i22qg staje się to możliwe! 

Jest to przeglądarka na której zagracie w większość gier! Aktualnie jest to beta i gier jest niewiele, ale z czasem będą dodawane nowe! 

Pewnie zapytacie się jak to działa? Otóż bardzo łatwo wybieracie grę i zaczynacie grac! Z tego co mi wiadomo, przeglądarka działa na zasadzie livestreama z gry, w ktorą sam gracie. Łączycie się z komputerem, który znajduje się w siedzibie firmy i gracie na nim on-line! Jeśli chcecie przetestować są darmowe gry, z którymi strona ma podpisaną współprace! Ponad to, jeżeli zaciekawi was inna gra możecie wykupić pakiet i pograć w inne, bardziej wymagające gry! 

Myślę, że was tym zachęciłem i wbijecie, by obczaić jakieś fajne gierki. Mimo słabego kompa możecie to zrobić i obegrać najnowsze tytuły! 

Ps. Przypomnę, że gra jest w fazie bety, a pula gier będzie nadal się powiększała.

Edytowane przez Kolo1324
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin