Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Model] Annis Elegy


juzek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! 
Z nudów dziś postanowiłem sobie zrobić model Elegy..
Tak wiem wiem.. takich/podobnych Elegy było już multum, lecz i ja chcę pokazać to co udało mi się zrobić.
Z góry dziękuję za każdą opinie oraz krytykę - dzięki temu będę wiedział na następny raz co mogę poprawić. 

Pojazd otrzymał nowe tylnie światła.
Pojazd został obniżony oraz usunięto niepotrzebne obiekty, dzięki czemu wygląda dość przyjemniej dla oka.
 

Spoiler

dGcTApS.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Aktualnie jestem w trakcie tworzenia następnych modeli, niedługo będziecie mogli zobaczyć więcej moich prac.

  Autor: Budda     
    Motor Company   

 

Edytowane przez Budda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne, z tyłu napis rzeczywiście jest taki se ale to kwestia czcionki, ja bym ją zmienił na inną i zmniejszył trochę.

Na przodzie troche za łyso, mi osobiście przód elegy z oryginału się totalnie nie podoba. Zmieniłbym też lampy na przodzie na takie żeby było je rzeczywiście widać, a nie że jest taka tekstura nałożona.

Od jakiego czasu modelujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TheIndjana napisał:

Ładne, z tyłu napis rzeczywiście jest taki se ale to kwestia czcionki, ja bym ją zmienił na inną i zmniejszył trochę.

Na przodzie troche za łyso, mi osobiście przód elegy z oryginału się totalnie nie podoba. Zmieniłbym też lampy na przodzie na takie żeby było je rzeczywiście widać, a nie że jest taka tekstura nałożona.

Dziękuje za opinie. 
 

1 minutę temu, TheIndjana napisał:

Od jakiego czasu modelujesz?


Około 3 tygodnie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin