Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika JoPeK., oskarżony przez Thomas..


.Kuba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z tej strony Adept JoPeK.

https://imgur.com/a/hDgTC6K <---- Tak wyglądał twój AFK w pojeździe.

My na giełdzie nie musimy robić RP , gdybym robił zablokował bym cały ruch , a poza tym były tylko 3 lawety w terenie i mieliśmy natłok zgłoszeń od frakcji SAPD w danym momencie. Prosiłem cię abyś wysiadł z pojazdu jednak się nie słuchałeś , gdzie po chwili przyszedł Support TheSzef* który musiał zainterweniować w tej sprawie ale jego polecenie również olałeś.

Już nie będę tutaj się wypowiadał.

 

Edytowane przez JoPeK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zabawne, byłem wtedy w aucie, tym przyjechałem tam i cały czas spędziłem w pojeździe ani na chwile nie wychodziłem na giełdę, nawet jeśli by mnie nie było w aucie to twój screen wcale nie pokazuje momentu zakładania blokady, poza tym były tam osoby, które to widziały, niestety nie uchwyciłem ich nicków, myślę że bazując na godzinie zdarzenia można w logach znaleźć kto tam był i to widział, ponieważ jak już wspominałem ja byłem AFK, w momencie w którym wróciłem bardzo się zdziwiłem, że mam blokadę na kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Thomas. napisał:

A to zabawne, byłem wtedy w aucie, tym przyjechałem tam i cały czas spędziłem w pojeździe ani na chwile nie wychodziłem na giełdę, nawet jeśli by mnie nie było w aucie to twój screen wcale nie pokazuje momentu zakładania blokady.

Zdecyduj się czy byłeś w pojeździe czy nie. Ja mam zrobić ssa gdy cię nie ma w pojeździ i obok niego. 

 

A tutaj dołączam z logów kiedy zrobiłem ssa a kiedy założyłem blokadę na koło.

Spoiler

[2020-06-22 16:04:06] [Output] : Wykonano zrzut ekranu: 'C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\screenshots\mta-screen_2020-06-22_16-04-06.png'
[2020-06-22 16:04:10] [Output] : Pomyślnie założono blokadę na koło w pojeździe!

 

Edytowane przez JoPeK.
Dodanie dowodów w postaci Logów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin