Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Maciek. i Kelly - oskarżony przez KomeCik


KomeCik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Kelly i @Maciek.

Data i godzina zdarzenia: Czwartek, 25 czerwca godzina 22:20 +/-
Pełen opis sytuacji: Jechałem z graczem @WafeleK*  po LS Nagle widzimy policjantów i przejechałem obok nich 154kmh. Słysze syreny policyjne więc się zatrzymuję podchodzi do mnie Funkcjonariusz Kelly i mówi: "dokumenty pasażera"(miałem muta więc chyba dlatego pasażera). No to ja zacząłem uciekać uciekam i wjeżdżam do kanałów znajduje wyjazd z kanałów wyskakuję wręcz z kanałów i przede mną znajdował się magazyn ale jak wyskoczyłem zachaczyłem o krawężnik który mnie wybił w powietrze a pode mnie wjechał jakiś gracz samochodem Super GT i obróciłem się na bok. Po chwili wjeżdża we mnie 2 funkcjonariusz, który jechał 2 samochodem policyjnym, zaczął we mnie wjeżdżać, pchać, udeżać. Podczas tego jak się obracałem raz na bok raz na dach Pan funkcjonariusz Kelly zaczął we mnie strzelać i jak stanąłem na 4 kółka to nie miałem już 2 przednich opon podjechałem pod mur i przeskoczyłem uciekałem w stronę kuriera przepłynąłem przez wodę i dotarłem do pracy kuriera pobiegłem do jakiegoś mini hangaru przezkoczyłem przez płotek i nagle widzę że ni skąd i z owąt stoi za mną supporter @Maciek. nie wiedziałem jak dostał się w tak krótkim tempie do mnie i skąd wiedział że tam stoję. Następnie strzelił z ok. 15m z paralizatora i zabrał mnie. Jakiś czas pózniej podjeżdżamy pod auto, którym uciekałem i najpierw funkcjonariusz Kelly skontrolował gracza Wafelka* a następnie mnie napisał takie coś "[23.06.2020] Ucieczka przed SAPD, 0 RP, Wjazd na DM // PO (rzymska 3)+1 AqUaZ" Nie wiem dlaczego napisał ucieczka przed policją mimo to że byłem pasażerem i nie miałem żadnych wpisów nie wiem też dlaczego napisał 0 RP. Potem powiedział że mam 30min za wpis tak za **WPIS** ciekawe kiedy go dostałem jak nie robiłem żadnych poscigów siedziałem już w tym dniu 13min w więzieniu więc dostałbym już tam za wpis więc ciekawe kiedy ten wpis dostałem jak byłem na serwerze dziś ok. 4h, chciałem spytać za co mam ten wpis ale sory miałem muta. A po chwili napisał 90min za mandat. Przypomnę że miałem wtedy karę mute i chciałem przyjąć mandat, więc napisałem report żeby support napisał mu, że chcę przyjąć mandat a support napisał że nie można omijać kary mute, ciekawe jak kiedyś chciałem zamontować felgi do mojego auta ale miałem nałożoną kare mute i też napisałem reporta i jakoś wtedy support mi pomógł. Następnie udaliśmy się do wiezienia wtedy myślałem że będe tam tylko 90min. Podjechaliśmy pod więzienie, trafiam do celi i na chacie widzę 120min. Chodzi mi też oto dlaczego nie podliczył tych minut i dlaczego mam wpis?

 

    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny błąd, który widze z swojej strony to to że próbowałem ciebie zablokować przed tym abyś się nie odwrócił na koła (gdzie już sama ta twoja próba obrócenia się na koła pojazdem była już złamaniem zasad RP w pościgu i jak widać na nagraniu to żadnego zderzenia z obiektami nie odgrywałeś co też jest łamaniem zasad RP )

A jeśli chodzi o to skąd ja wiedziałem gdzie jesteś? To nic trudnego od magazynu prowadziłem za tobą pościg pieszy, wskoczyłeś do wody i dalej ciebie widziałem, nie wskoczyłem za tobą do wody tylko biegłem brzegiem jeśli masz jakieś zastrzeżenia do tego że mogłem użyć komend administracyjnych do pomocy to możesz na mnie napisać skargę w dziale administracji ale nic ona nie wniesie bo nie używam podczas pościgu komend, które mogą mi ułatwić pościg gdyż jest to złamanie zasad w administracji. Z paralizatora trafiłem ciebie z normalnej odległości. A wpis to już nie moja sprawa ani Kellego ponieważ pochodzi on z dnia 23.06.2020 a pościg był 25.06.2020. I jeśli piszesz że odsiedziałeś ten wpis to napisz skargę na funkcjonariusza, który wsadził ciebie za ten wpis i go nie usunął.

Jeśli chodzi o podliczenie ciebie to miał się tym zająć @Kelly

Edytowane przez Maciek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KomeCik napisał:

A dlaczego nie masz policyjnego stroju. Taki sam mogę sobie założyć w sklepie z ubraniami skąd mogłem wiedzieć czy jesteś policjantem?

Nie mam obowiązku noszenia munduru poruszając się jednostką nieoznakowaną.

Edytowane przez Maciek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KomeCik napisał:

Nie wiem dlaczego napisał ucieczka przed policją mimo to że byłem pasażerem

Raczej nie

Reszta tak jak @Maciek.. Nie mam nic więcej do dodania, poczekajmy na Command Staff.

Edytowane przez Kelly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin