Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Zr id 814 LAMPY-Karmazyny Nitro Poglądowo


SidowyMlecyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: ZR-350
ID: 814
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 31700 km
Dodatki: FT  bez  baku benzyny, który jest zbędny - Jest zamontowane LPG 75. Nitro na dużej atrapie. Lampy oraz licznik - KARMAZYNY! Są to lampy niedostępne w komponentach, a zarazem unikatowe, ponieważ jest strasznie mało pojazdów na tych lampach, a jeśli chodzi o ZR’kę to jest to jedyna na tych Lampach! Wyglądają tak:niestandardowe lampy (███), 
Cena:Offki od 1.2kk żeby nie było spamu. 
Coś od siebie: Piękna ZR’ka, jedna z pierwszych aktywnych na serwerze, co to dodaje jej coś do wartości - ID 3 cyfrowe. Posiada UNIKATOWE lampy, czyt. KARMAZYNY, które są naprawdę śliczne i rzadko spotykane na naszym serwerze. Pojazd osiąga vmax 225 a z nitrem(nie wiem xd). Pozdrawiam pojazd jest wystawiony poglądowo i chyba nie na sprzedaż. Skopiowałem trochę opisu od mojego kolegi Ciastkowy. 
SS’y: Dodam później.

Edytowane przez Nubax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin