Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Nerdus-TV, oskarżony przez Sheeker.


Sheeker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Twój nick: Sheeker

Nick osoby oskarżonej:  Nerdus-TV

Powód napisania skargi: Utrudnianie rozgrywki

Dowody: https://imgur.com/a/eEIwzcC

Przyjechałem sobie stingerem na giełdę LV po kolegę, nie widział, gdzie jestem, to po niego poszedłem, po czym patrze a mój pojazd już jest na lawecie - nie było mnie w pojeździe około 30sekund i stałem zaraz obok, pracownik frakcji na moich oczach zabrał mi pojazd i nie chciał go oddać. Moim zdaniem, jeżeli pozostawie pojazd na nie całe 30sekund i chce po niego wrócić - lecz nie mogę, bo pracownik frakcji już je holuje jest żałosne. Jest to celowe utrudnianie rozgrywki, ponieważ nawet na kilka sekund nie mogę wyjść z pojazdu, bo już jest na pp, szanujmy się. Niektórzy pracownicy celowo utrudniają grę takimi akcjami, aż odechciewa się grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli chodzi o całe zajście byłem na giełdzie lv aby zobaczyć czy wszystkie pojazdy stoją prawidłowo. Na wjeździe zauważyłem źle zaparkowany pojazd marki jester, założyłem na niego blokadę po czym pobiegłem na tył giełdy. Zauważyłem tam źle zaparkowanego stingera bez zastanowienia zrobiłem ss i założyłem blokadę po czym pobiegłem do właściciela jestera. Stałem tam oraz z nim rozmawiałem dobre 5 minut, po czym pobiegłem aby wciągnąć twój pojazd na lawetę. Jeśli chodzi o moment kiedy zauważyłeś że odholowuje stingera było to przy wyjeździe z giełdy. Więc nie kłam że byłeś obok pojazdu, jeśli chodzi o sam czas rzekome 30 sekund również jest kłamstwem. 

Tutaj ss źle zaparkowanego pojazdu. >https://imgur.com/a/eEIwzcC<(uprzedzając pytania o wycięty czat wyciąłem go w obawie o wypływ kilku informacji z czatu frakcyjnego)

Dziękuje za poświęcony czas na pisanie skargi oraz życzę miłego dnia :)

Edytowane przez Nerdus-TV
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, Nerdus-TV napisał:

Jeśli chodzi o moment kiedy zauważyłeś że odholowuje stingera było to przy wyjeździe z giełdy.

Tak owszem, ponieważ byłem na giełdzie i szukałem kolegi około 15sekund.

Godzinę temu, Nerdus-TV napisał:

jeśli chodzi o sam czas rzekome 30 sekund również jest kłamstwem. 

Nie jest kłamstwem i dobrze o tym wiesz.

 

Dodatkowo na ss wyciąłeś minimape przez co nie widać że stałem na giełdzie (dokładnie kilka kroków od pojazdu).

Godzinę temu, Nerdus-TV napisał:

Dziękuje za poświęcony czas na pisanie skargi oraz życzę miłego dnia

A ja dziękuje wszystkim twoim żałosnym kolegom za reakcje, dodatkowo żałosne jest to że nie umiesz się przyznać,

Edytowane przez Sheeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sheeker napisał:

Tak owszem, ponieważ byłem na giełdzie i szukałem kolegi około 15sekund.

Nie jest kłamstwem i dobrze o tym wiesz.

 

Dodatkowo na ss wyciąłeś minimape przez co nie widać że stałem na giełdzie (dokładnie kilka kroków od pojazdu).

A ja dziękuje wszystkim twoim żałosnym kolegom za reakcje, dodatkowo żałosne jest to że nie umiesz się przyznać,

Nie mam zamiaru nic dodać do tej skargi. Nie zrobiłem niczego czego nie mogłem zrobić. Odpowiadanie na twoją skargę to tylko strata czasu. 

Życzę miłej dalszej rozgrywki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Specjalnie utrudniasz grę mi i innym graczom - pozostawiłem pojazd na kilka sekund po czym od razu go odholowałeś.

11 minut temu, Nerdus-TV napisał:

Życzę miłej dalszej rozgrywki

Na pewno nie będzie miła rozgrywka jeżeli nie mogę wyjść z pojazdu nawet na minutę, przestań być żałosny człowieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

● Pracownik nie ma obowiązku oddania pojazdu, w momencie, gdy kierowca po pewnym czasie do niego wróci. Obowiązkiem pracownika w takiej sytuacji jest posiadanie screena z brakiem kierowcy w pojeździe oraz w pobliżu niego, a następnie odholowanie pojazdu.

Pozostawiłeś źle zaparkowany pojazd i udałeś się na giełdę, więc pracownik miał prawo go odholować.

 

 

Edytowane przez Masellko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin