Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Nerdus-TV, oskarżony przez Sheeker.


Sheeker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Twój nick: Sheeker

Nick osoby oskarżonej: Nerdus-TV

Powód napisania skargi: Bezpodstawne odholowanie motoru - utrudnianie rozgrywki.

Dowody: https://imgur.com/a/in3gl28

 

Przyjechałem sobie motorem na giełde z graczem @Pitol_Platynov, na giełdzie podbiegł do mnie pracownik SARA i bezpodstawnie nalozył mi blokade na koło jak byłem na giełdzie, wszystko widać na ss. Dodam że już raz napisałem na gracza skargę i myślę że przez to cały czas mi utrudnia rozgrywkę. Cały czas na giełdzie siedziałem na pojeździe (co widać na ss również). Pozdrawiam i liczę że ktoś WKONCU wyciągnie konsekwencje takiego postępowania.

Te osoby widzieli te sytuacje:

@StivGamer

@MowMiKeihlusYT

Edytowane przez Sheeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie odholowałem twojego motocyklu bezpodstawnie. Motocykl był na dachu pewnego budynku z zaciągniętym ręcznym. Spuściłem ręczny suszarką lecz motocykl nadal nie spadł, a więc napisałem reporta. Przyszedł support po czym tepnął go na dół. Gdy motocykl był na dole szybko na niego wsiadłeś po czym zacząłeś uciekać. Tak abym nie mógł założyć ci blokady na koło. Gdy stanąłeś na chwile założyłem ci tą blokade było to akurat na giełdzie. ss pokazujący dlaczego motocykl został odholowany. https://imgur.com/a/38lGApv . Więc jeśli chodzi o założenie blokady po zajściu było ono spowodowane tym że uciekłeś gdy motocykl został wytepany na ziemie. Jakbyś nie uciekł blokada by była założona tam gdzie on spadł oraz motocykl byłby odholowany bez marnowania czasu. Lecz ty wolałeś uciekać więc chwile za tobą poszedłem po czym założyłem ci blokade na koło. 

Edytowane przez Nerdus-TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Owszem, motor znajdował się na dachu giełdy z tego powodu że niechcący tam wyskoczyłem, spadłem z dachu i napisałem reporta żeby ktoś mi wytepał ten motor na dół i stałem zaraz obok niego: https://imgur.com/a/7DTNsFi, gdy tylko pojawił się moderator StivGamer podbiegłem bliżej i wsiadłem normalnie na motor ponieważ byłem zaraz obok niego a nie mogłem wejść ponieważ był na dachu i napisałem reporta. Widziałeś i mnie, i to że support sie tepnął i mi wytepał pojazd na dół, więc dlaczego go odholowałeś? tymbardziej na giełdzie.

 

Cały czas na nim siedziałem, i widać że motor był zbugowany ponieważ znikło koło.

Edytowane przez Sheeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Chodzi o przednie koło, na motorze siedziałem a ty postanowiłeś go odholować - nie moja wina że był zbugowany, jeżdził w ścianach itp. cały czas stałem obok was i czekałem aż support przyjmnie raport i mi tepnie na dół. Moderator sie tepnął i mi pomógł po czym zaczołeś za mną biec i mi odholowałeś pojazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czyli tak, 

1. Wskoczyłem na giełde motorem po czym się zbugował, odpadło koło i z niego spadłem.

2. Napisałem report żeby mi pomogli i go stepali na dół

3. Przyjął StivGamer i stepał mi go na dół

4. Wsiadłem i pojechałem (cały czas tam stałem i czekałem)

5. Na giełdzie ty dobiegłeś i mi zabrałeś motor bez powodu.

To nie jest prawidłowo wykonana praca drogi Nerdus, mam dużo ss że stałem tam obok motoru ;)

 

Dodatkowo pojazd jest za 500pln jako pojazd porzucony, a dokładnie widzimy że stałem obok nie go a póżniej co lepsze - siedziałem na nim.

Edytowane przez Sheeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu robienia screena Sheeker nie był w pobliżu. A więc przez kilka minut szukałem wejścia na dach aby zepchnąć motocykl na ziemie gdy w końcu uznałem że nie da się tam po prostu wejść napisałem report na siebie. Jeśli chodzi o twoje rzekome spadnięcie z motocyklu to nie wiem jak wytłumaczysz to że miał on zaciągnięty ręczny akurat w takiej pozycji. Jeśli chodzi o zbugowane przednie koło to było ono widoczne tylko u ciebie. Jeśli chodzi zaś o samego StivGamer to był on przy akcji pod końcówkę około 5 minut od zrobienia ss motocyklu, a więc tak naprawdę pytanie go nie ma najmniejszego sensu. Chciałbym jeszcze dodać że spuszczanie mu ręcznego suszarką nie pomagało. 

Jeśli chodzi o to że sheeker cały czas zarzeka się że był przy motocyklu. To prawda był przy motocyklu lecz dopiero po tym jak wróciłem po nie znalezieniu drogi na dach tego oto budynku.

 

Edytowane przez Nerdus-TV
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Cały czas stałem przy motocyklu tylko na poboczu (nie na środku drogi) i czekałem aż ktoś przyjemnie mój report co do motocyklu na dachu :) Gdy tak się stało pobiegłem i moderator mi pomógł,lecz ty zabrałes pojazd jako porzucony (co jest absurdalne) ponieważ tam byłem i niby jak miałem im pojechać jak był na dachu? Chyba proste że czekałem na administrację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, jeżeli gracz oczekiwał na zdjęcie pojazdu z miejsca, które znajduje się na screenie to nie powinien zostać odholowany ponieważ fizycznie nie mógł sam go zabrać. Czy Sheeker zostawiał pojazd w innym niewyznaczonym miejscu nie licząc tego przedstawionego na screenie? Jeżeli tak to prosiłbym o zamieszczenie dowodu. 

Edytowane przez Masellko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwał na zdjęcie pojazdu ponad 5 minut ? W czasie gdy było dużo supportów na serwerze i raporty były przyjmowane w kilka sekund. 

Teraz pokaże w jakich odstępach czasu to wszystko się działo. https://imgur.com/a/Dcqbkp8 Ten screen został o godzinie 20:35( Sprawdziłem datę wykonania screena). A więc napotkałem o wy motocykl na dachu 4 minuty po jego umieszczeniu go właśnie na tym dachu. Jak mówiłem po zrobieniu tego screena minęło jeszcze dobrych 5 minut. A więc szanowny pan Sheeker czekał na zdjęcie owego pojazdu 10 minut ? W czasie gdy administratorzy reagowali na zgłoszenie dosłownie w chwile. Prosiłbym o datę zrobienia tego oto ss https://imgur.com/a/7DTNsFi. Jak dla mnie wygląda to nie na czekanie na zdjęcie motocyklu z dachu lecz celowe czekanie aby przysłowiowo mnie wkopać. Jak mówiłem podczas robienia ss sheekera nie było w pobliżu, pojawił on się dopiero wtedy gdy zauważył że kręcę się przy jego motocyklu.

Chciałbym jeszcze wspomnieć że motor to nie motocykl, a więc nawołuję do używania poprawnej Polszczyzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czekałem cały czas na poboczu (na co mam ss) około 7minut aż ktoś przyjmie reporta - tak się stało więc wsiadłem na motor i pojechałem lecz ty na giełdzie nałożyłeś blokade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin