Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Nerdus-TV, oskarżony przez Sheeker.


Sheeker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz o której godzinie powstał ten ss https://imgur.com/a/7DTNsFi wtedy wszystko się wyjaśni. Jeśli chodzi o to że stałeś na poboczu to nie mam pojęcia gdzie ty widzisz na giełdzie pobocze. Jak już to mogłeś stać w krzakach w których też ciebie nie było podczas robienia screena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Patrzysz prosto w moją strone i nie są to krzaki: https://imgur.com/a/R6keDzn

Czekałem na raporta, moderator mi pomógł i stepał pojazd na dół i normalnie jak człowiek odjechałem, czekam na odpowiedź Lidera bo non stop tu spamisz i próbujesz coś ugrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, po przeanalizowaniu logów/screenów oraz samych wypowiedzi. W całej tej historii są pewne niezgodności, mianowicie @Sheeker co do Twojego motocykla, mówisz, że napisałeś reporta i oczekiwałeś dłuższy czas na ściągnięcie pojazdu z dachu - wydaje mi się, że nie jest to prawdą, ponieważ nic takiego nie jest widoczne zarówno na Twoich screenach, jak i w logach. Pojazd wylądował na ziemi, dopiero gdy @Nerdus-TV napisał reporta na siebie, co też sam stwierdził w powyższych wiadomościach. Więc tutaj pytanie, dlaczego sam nie zgłosiłeś wcześniej, że masz taki problem i dlaczego nie poprosiłeś o zdjęcie pojazdu, a gdy zrobił to mój pracownik w celu odholowania to dopiero się zainteresowałeś? Co do samego procesu odholowania to zgodzę się, że nie powinno to wyglądać tak jak na załączonych screenach, kiedy pracownik idzie za Tobą i czeka, aż staniesz, żeby nałożyć blokadę - powinien zadziałać adekwatnie i napisać reporta. Więc prosiłbym @Sheeker, żebyś się do tego odniósł i wyjaśnij ww. sprawy, ponieważ na ten moment wygląda to tak jakbyś celowo postąpił w ten sposób.

Edytowane przez Masellko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Otóż nie panie Masellko i już śpieszę z wyjaśnieniami.

 

Tegoż dnia często pisałem reporty na siebie, ponieważ nie miałem dostępu do motoru (co można sprawdzić logach, ponieważ tych raportów było z 4-5 w tym dniu) Jestem pewny, że na giełdzie również wysłałem reporta i kolejny raz prze teleportował się do mnie StivGamer (na kolejnego reporta ode mnie), ściągnął mi motor i po prostu odjechałem. W tym dniu jeździłem motorem z kolegami i cały czas ja, albo on wzywaliśmy administracje o pomoc. Czekając na giełdzie (aż ktoś ściągnie mi motor. Cały czas stałem obok niego, na co mam ss). zobaczyłem, że tepnął się StivGamer więc myślałem że na mojego reporta (ponieważ nie był to pierwszy w tym dniu, a cały czas on mi pomagał i się teleportował na reporty wysłane przeze mnie) i ściągnął mi motor z dachu więc odjechałem. 

 

Dodatkowo pojazd jest wrzucony jako: pojazd porzucony, a jak widać ten pojazd jest zabrany, gdy na nim siedzę i jestem na giełdzie (więc nie ma tu mowy o porzuceniu). Moim zdaniem motor w ogóle nie powinien być odholowany. Nie jest to pierwsza skarga na tego pracownika, i otrzymał on już bardzo dużo ostrzeżeń w ostatnim czasie.

 

Godzinę temu, Masellko napisał:

Więc tutaj pytanie, dlaczego sam nie zgłosiłeś wcześniej, że masz taki problem i dlaczego nie poprosiłeś o zdjęcie pojazdu, a gdy zrobił to mój pracownik w celu odholowania to dopiero się zainteresowałeś?

Nie był to mój pierwszy raport w tym dniu.

 

Byłem pewny, że wysłałem reporta więc czekałem obok motoru. Co do drugiego zdania - "gdy zrobił to mój pracownik w celu odholowania to dopiero się zainteresowałeś?" jest co najmniej śmieszne, ponieważ cały czas stałem przy motorze czekając, aż ktoś przyjmie "mojego" reporta, gdy prze teleportowała się osoba z administracji w celu ściągnięcia motoru (pomogła mi w tym dniu któryś raz z kolei) byłem pewny, że znów prze teleportowała się do mojego reporta.

Edytowane przez Sheeker
literowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś, że to był Twój raport natomiast nie był, a jeżeli wykazywałeś zainteresowanie pojazdem to czemu zwyczajnie nie podjąłeś rozmowy z pracownikiem w stylu "To mój motocykl, czekam na rozpatrzenie reporta?"(którego nie było). Tak jak wspomniałem w powyższej wiadomości, pracownik zostanie ukarany za styl rozwiązywania problemu oraz zakładanie tej blokady natomiast samo odholowanie pojazdu jest też po części Twoją winą, gdyż samego reporta, tak jak wspomniałem już wcześniej, nie wysłałeś, nie postanowiłeś skomunikować się z pracownikiem, a gdy ten przeszedł do napisania własnego reporta oraz okazał chęć do odholowania motocykla to nagle postanowiłeś go zabrać. Nie twierdzę, że pracownik jest niewinny, ale Ty też masz dużo do powiedzenia na temat frakcji, jak i zasad w niej panujących, a jak przyjdzie co do czego to obydwaj stajecie się dla siebie niewidzialni i każdy szuka pretekstu do załatwienia sprawy po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin