Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Grafiki, na zamówienie, by matvs.


matvs.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pomyślałem sobie ostatnio, czemu by nie zrobić tematu z robieniem grafik? I o to jest, grafiki będą darmowe dla wszystkich, ponieważ robię to, tylko i wyłącznie hobbistycznie, ten kto będzie chciał, coś rzuci groszem (oczywiście, na serwerze), ale do tematu. Głównie mogę robić avatary, na forum, steam, czy inne portale, ale jeśli komuś zależy na bannerze, to także mogę się podjąć tej roboty. Na dole daje, jak to się piszę "portfolio", kilka moich grafik wykonanych w 100%, przeze mnie. Może nie jest ich dużo, ale niestety robiłem format komputera, i kompletnie zapomniałem zapisać, więc dlatego tak mało, będzie grafik. Oczywiście, zapomniałem dopowiedzieć, że także grafiki GIF, czyli animowany avatar. A tutaj krótki wzór:

Spoiler

Nick (jaki ma być na grafice, lub literka):
Kolorystyka (czyli jakie kolory mają być na grafice):
Tło (co ma być zawarte w tyle, można wysłać swoje zdjęcie):
Identyfikator discord (można podać, w celu lepszego kontaktu, ale nie trzeba):
Rodzaj grafiki (banner, avatar):

Małe portfolio:

 

Tak jak wspominałem, portfolio jest małe, ale robiłem o wiele, wiele więcej grafik, i jestem pewien, że ten kto będzie chciał grafikę ode mnie, to się nie zawiedzie.

Pozdrawiam, matvs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick (jaki ma być na grafice, lub literka): samoc
Kolorystyka (czyli jakie kolory mają być na grafice):  jakiś dopasowany do tła
Tło (co ma być zawarte w tyle, można wysłać swoje zdjęcie):  -
Identyfikator discord (można podać, w celu lepszego kontaktu, ale nie trzeba): matixson#9667
Rodzaj grafiki (banner, avatar):  https://imgur.com/a/8XlWwMw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick (jaki ma być na grafice, lub literka): Filip_*
Kolorystyka (czyli jakie kolory mają być na grafice): Jakieś fajne tło, a napis szary
Tło (co ma być zawarte w tyle, można wysłać swoje zdjęcie): Wyślę na discordzie.
Identyfikator discord (można podać, w celu lepszego kontaktu, ale nie trzeba): Znasz
Rodzaj grafiki (banner, avatar):  Banner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nick (jaki ma być na grafice, lub literka): Sheeker
Kolorystyka (czyli jakie kolory mają być na grafice): Granatowa + biała
Tło (co ma być zawarte w tyle, można wysłać swoje zdjęcie): Raczej tylko jakoś ładnie ozdobiony napis (ew jakaś gwiazdka etc.)
Identyfikator discord (można podać, w celu lepszego kontaktu, ale nie trzeba): Raczej już mnie masz
Rodzaj grafiki (banner, avatar): banner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick (jaki ma być na grafice, lub literka): veeniX
Kolorystyka (czyli jakie kolory mają być na grafice): niebieski, napis biały najlepiej 
Tło (co ma być zawarte w tyle, można wysłać swoje zdjęcie): Coś w stylu avatara Worthlessa, ew. Perkuleza
Identyfikator discord (można podać, w celu lepszego kontaktu, ale nie trzeba): veeniX#3640
Rodzaj grafiki (banner, avatar): avatar animowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick (jaki ma być na grafice, lub literka): samoc
Kolorystyka (czyli jakie kolory mają być na grafice): taka sama jak avatar i taka sama czcionka
Tło (co ma być zawarte w tyle, można wysłać swoje zdjęcie):  https://imgur.com/a/8XlWwMw (nie wiem czy nie za maly na banner, jak cos to pisz)
Identyfikator discord (można podać, w celu lepszego kontaktu, ale nie trzeba): matixson#9667
Rodzaj grafiki (banner, avatar):  Banner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin