Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

KONKURS O GRUBĄ GOTÓWKĘ


EnchantedTransporter7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że nigdy  nie robiłem żadnego konkursu to dzisiaj macie tak o
Przychodzę do was z konkursem o grubą gotówkę (Pulę do wygrania ustalacie wy)
Q- Co to znaczy?

Pulę do wygrania ustalacie wpłacając gotówkę na moje konto pid lub gdy jestem na serwerze pod komendą /dajkase EnchantedTransporter7 [Kwota] a następnie napisanie  że wpłaciliście.UWAGA Wpisowe na konkurs są akceptowane tylko od 100pln.

:4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l::4l:


Kiedy wpłacacie kasę, do mnie,zgłosicie się w komentarzu, zaobserwujecie mój profil, oraz gdy polubicie tego posta automatycznie stajecie się uczestnikiem konkursu, i  macie możliwość wygrania kasy.

                                        <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3


Pula, będzie co jakiś aktualizowana w komentarzu pod tym postem

 

Potwierdzenie wpisania do uczestników, jest zostawienie przeze mnie serduszka, na komentarz
Oczywiście ja nie nie mogę wygrać kasy
Tak na dobry start ja wpłacam do puli 100pln

Losowanie odbędzie się 1 lipca
Powodzenia ;)

Edytowane przez EnchantedTransporter7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Hausty napisał:

Powiem Ci ze słaby konkurs, mógłbyś chociaż dopłacić od siebie 5k. Brakuje jeszcze tego żebyś ustawił i żeby jakiś twój kolega wygrał i żebyś nic nie stracił... 

Czekamy na konkurs, który Ty zorganizujesz ;)

Potrafisz tylko krytykować, a chłopak się postarał żeby to wymyśleć. 

Edytowane przez Filip_*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin