Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

ukashhh

KARA NIEZDJĘTA [Greyna] Wniosek o odbanowanie - ukashhh ukarany przez AcoreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Login:  qlukaszb
 Serial: B106AFA976BE5A79C0995747156EF633
 Powód:  Gracz ma zamiar w dalszym ciągu psuć rozgrywkę innym, brak kultury wobec ARCON.
 Nick osoby nakładającej bana:  AcoreQ
 Data otrzymania bana:  26 Maja 2020, 18:08
 Długość bana: PERM
 Opis sytuacji:  Ponad miesiąc temu zacząłem odwalać, dostawałem masę kar, pewnego dnia ztaranowałem L'ke. Greyna wlepiła mi kare prawa jazdy na 7dni bez możliwości         apelacji, byłem strasznie zdenerwowany, mój kolega napisał do mnie na /pm co zrobiłem i zaczęliśmy pisać i w trakcie rozmowy lekko obraziłem Panią Greyne. Później   pojechaliśmy z kolegami pod lotnisko i wziąłem dodo, pisząc na /atc, że robie zamach na komisariat SAPD. W trakcie lotu dostałem bana. 
Coś od siebie:  Panią Greyne wiele razy przepraszałem na discordzie, myślę, że nie miała by nic przeciwko na UB, nie zamierzam w dalszym ciągu odwalać. Mineło dużo czasu od nadania mi kary i naprawdę przemyślałem swoje zachowanie. Chciałbym wrócić na serwer znowu pograć z ziomeczkami. Długa przerwa dobrze mi zrobiła i nie zamierzam w dalszym ciągu odwalać. Pozdrawiam.
   Odnośniki do poprzednich apelacji:

Edytowane przez ukashhh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności