Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Mfifa, FalloweK_PL oskarżeni przez Xayah


Xayah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @MFifa @FalloweK_PL
    Data i godzina zdarzenia: 3.07 13:22
    Pełen opis sytuacji: Pracownicy frakcji przyjechali na giełdę, zapewne po źle zaparkowane pojazdy, lecz będąc obok infernusa go nie zabrali. Oczywiście dopytałem na pm dlaczego, jeden z nich powiedział mi że on nie wysiada z lawety i jego kolega sprawdza pojazdy, a drugi nie widział źle zaparkowanego. I oczywiście moje wiadomości też ignorowali i nie mieli chęci na odpisanie.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/SkX7o5a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FalloweK_PL napisał:

nie byłem wtedy kierowcą, nie zauważyliśmy wtedy pojazdu.

To się dogadajcie, bo pisałem do kierowcy to napisał że Ty sprawdzasz pojazdy, i na pewno zauważyliście bo właściciel tego pojazdu napisał do was "te te", a twój kolega "spokojnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MFifa napisał:

Uszanowanie, Cadet MFifa.
Przy pojeździe był jego właściciel więc nie został odholowany.
Dziękuje.

Jego właściciel poszedł, powiedział zostaw i sobie poszedł a auto dalej stało źle zaparkowane :) Odszedł od auta na waszych oczach. 

Śmieszne jest to kółko wzajemnej adoracji;D

Edytowane przez Xayah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin