Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Tery

Wniosek o odbanowanie - Tery ukarany przez Iguana

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Login: NotUnuharis.
Serial: 44C7B24A2AAFCD74FF1442BF74EBDCE4 
Powód: Wyjaśnij coś na forum (Przeniesienie majątku z mojego konta na moje drugie konto i nieznajomość regulaminu)
Nick osoby nakładającej bana: @Iguana
Długość bana: 2023-03-29
Opis sytuacji: Podczas grania na starym koncie / KudlatyKasztelan około połowa czerwca przypomniałem sobie, że posiadałem wcześniej konto lecz nie pamiętałem do niego hasła, lecz przypomniałem sobie, że miałem zapisane hasło z konta na dysku w starym komputerze, niezwłocznie zabrałem się za poszukiwanie starego komputera. Wyjąłem dysk i podłączyłem do nowego komputera, oraz odpaliłem MTA i wszedłem na stare konto zauważyłem, że mam strasznie mało pieniędzy, i pomyślałem nad tym, żeby przenieść pieniądze z konta wcześniejszego na te. Kolega pomógł mi zainstalować wirtualną maszynę, aby przenieść majątek z jednego konta na drugie i tak się stało, po czym dostałem bana.
Coś od siebie: Nie wiedziałem, że przeniesienie własnego majątku jest karalne. Przepraszam za nieznajomość regulaminu i obiecuję, że następnym razem takie coś z mojej strony się nie powtórzy. Będę od teraz grał na jednym koncie z jednym majątkiem. Jeśli będzie to niezbędne to mogę udowodnić że obydwa konta są moje. Bardzo chciałbym wrócić do rozgrywki na serwerze jak najszybciej.
Odnośniki do poprzednich apelacji: Nie pisałem wcześniej żadnych apelacji

Edytowane przez Tery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Z góry chciałbym napomnieć, że czas oczekiwania na moją odpowiedź przedłużył się przez totalny brak czasu więc mam nadzieje, że w jakiś sposób zrozumiesz to zresztą zostało to wytłumaczone administratorze rcon, a wracając do twojej apelacji musiałem trochę głębiej się zastanowić nad twoją sprawą @Tery i moim zdaniem byłeś świadom swoich czynów i doskonale wiedziałeś, że przenoszenie majątku z konta na konto jest sprawą nielegalną, ale z mojego punktu widzenia po prostu to olałeś. Twoje dowody na posiadanie obu kont będą niezbędne do wyjaśnienia sprawy także no czekam na twoje dowody co nie zmienia faktu, że zrobiłeś ogromny błąd, który zaważył o twojej dalszej grze na serwerze i nie powinieneś się burzyć, bo popełniłeś błąd i tyle.. czekam na potwierdzenie obu kont.

Edytowane przez Iguana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że popełniłem błąd przenosząc majątek lecz nie byłem tego świadomy że jest to zakazane do momentu w którym dostałem bana. Mój dowód że obydwa konta są moje: https://imgur.com/a/RbmslpH

Chciałbym jeszcze dodać, że nie miałem żadnych złych zamiarów robiąc to i mam nadzieje że to co zrobiłem zostanie mi wybaczone.

@Iguana Przepraszam, ale czy możemy załatwić sprawę trochę szybciej?

Chciałbym jeszcze pograć do końca wakacji. :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na drugie konto przelałem 850k @Iguana

Edytowane przez Tery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tery Rozumiem w takim razie zgodnie z regulaminem zgadzasz się na przelanie tych pieniędzy na konto A-rcon?... w zamian oczywiście za unbana na serwerze. 

Edytowane przez Iguana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tery W celu zerowania twojego konta w sposób oddania tylko i wyłącznie majątku, bo to co zrobiłeś jest oczywiście niezgodne z regulaminem samego serwera.

Edytowane przez Iguana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy pieniądze nie mogą powrócić na moje stare konto, a moje konto "Tery" zostało całkowicie wyzerowane. @Iguana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności