Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

No i przyszedł czas na Mnie :)


Delik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oświadczam iż zakańczam rozgrywkę w MTA ogólnie to 4 life był pierwszym jak i ostatnim serwerem na którym zagrałem powód odchodzę bo już się nudzę na serwie głównym z powodów mojego odejścia jest Obiecany i niedotrzymany DM moi koledzy pokończyli tutaj grę i ja też . To tyle chciałbym podziękować za gre:

Borusetto- Ogólnie on mnie tylko trzymał na serwerze Dzięki za premki i za all ogólnie.

Kasia105- Na początku troszkę spinaliśmy ale wyszło jak wyszło Dzięki za nadanie szansy w TSA i te odwalanie bulletem.

Cola*- Dzięki za nocki z eventami i wspólną rozgrywkę.

Kalahim-Dzięki za nocki z eventami i wspólną rozgrywkę.

Bolek- Dzięki za zarąbiste szkolenia w DES.

Achiles90- Dzięki za wspólne nocki i odwalanie i ogólnie za gre.

CONESER- Dzięki za wspólne pościgi i że chciałeś mnie gonić i ogólnie za gre.

Ryder- Te 800 PLN to sobie zostaw xD.

Lazur- Za danie szansy w Prowo i gre.

Czyzu- Za to że byłeś na zawołanie na tunie.

Czapkey- Za miły spędzony czas w DES.

Remix-Za miły spędzony czas w DES. ( Jak byś coś chciał bądź miał sprawę pisz na lolu).

Zebra-Za te warny fixy i pomoc w grze.

 

 

I Dzięki wszystkim ludziom którzy ze mną grali a nie zostali zapisani. To tyle życzę wam dużo hajsu ostrych autek abyście doczekali się DMA Pozdrawiam S4-Forever Elo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde jak dzisiaj na mumble gadałeś narka kalahim nie spodziewałem się że odchodzisz ;/

Szkoda bo szczerych i pozytywnych  ludzi na tym serwie brakuje i właśnie jedna z nich odchodzi ;/

Mam nadzieję że jeszcze kiedyś wrócisz i zaliczymy nie jedną nockę a tym razem narka i powodzenia w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin